Nowości

Kurs AutoCAD – Techniki Zaawansowane już wkrótce!

Już w przyszłym tygodniu zapraszamy na kolejną premierę na eduweb.pl. Tym razem będzie to dopełnienie Kompendium AutoCAD oraz kurs AutoCAD – Techniki Zaawansowane. Poznaj…

Już w przyszłym tygodniu zapraszamy na kolejną premierę na eduweb.pl. Tym razem będzie to dopełnienie Kompendium AutoCAD oraz kurs AutoCAD – Techniki Zaawansowane.

Poznaj zaawansowane techniki pracy we flagowej aplikacji dla architektów i projektantów, jaką jest AutoCAD. Certyfikowany Ekspert oraz wieloletni trener AutoCAD, jak również architekt z dużym doświadczeniem praktycznym, pokaże Ci jak wydobyć z AutoCAD jeszcze więcej i tworzyć w nim spełniające branżowe standardy projekty.

W kursie przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo praktycznych przykładów, płynących z doświadczenia i wieloletniej praktyki pracy z AutoCAD. Poznasz zaawansowane metody zarządzania elementami po to, aby Twoja praca była jeszcze szybsza, będziesz pracował na plikach z dużą ilością warstw i nauczysz się je optymalizować. Pomówimy także o tworzeniu projektów zespołowych i zarządzaniem nimi, poznamy rozszerzenia Exchange Apps, przykłady standaryzacji rysunków, zestawienia a nawet moduł obsługi map satelitarnych czy aplikację ReCap do obsługi chmury punktów. Dopracujemy także przestrzenie robocze oraz ustawienia narzędzi tak, aby Twoja praca była optymalna i jak najszybsza.

Kurs jest przeznaczony dla osób, które pracują już w AutoCAD, a jego przerobienie zalecamy osobom, które przerobiły już dwa pierwsze kursy dostępne w ramach ścieżki AutoCAD na eduweb.pl. W kursie znajdą coś dla siebie specjaliści z różnych branż, między innymi projektanci, architekci czy osoby z branży budowlanej.

Do usłyszenia!
Grzegorz Róg

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Kurs InVision Studio już wkrótce!

Nowości

Kurs InVision i Craft już wkrótce!

Darmowe

Spotkanie Sketch x Warsaw 1 za nami!

29 sierpnia odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu Sketch x Warsaw! Grupa kilkudziesięciu projektantów, która przybyła do specjalnie zaaranżowanej przestrzeni open space, miała okazję przyjrzeć się technikom pracy…

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności