Fotografia i Photoshop

Kurs Corel – Techniki Zaawansowane już w poniedziałek!

Wejdź w zaawansowany świat grafiki wektorowej z programem Corel DRAW! Materiał, którego premiera będzie miała miejsce na eduweb.pl już w najbliższy poniedziałek 9.12.2013. To…

Wejdź w zaawansowany świat grafiki wektorowej z programem Corel DRAW! Materiał, którego premiera będzie miała miejsce na eduweb.pl już w najbliższy poniedziałek 9.12.2013. To obszerny kurs obsługi Corela z wykorzystaniem zaawansowanych technik pracy. Poznaj narzędzia i efekty stosowane przez profesjonalistów!

W nadchodzącym kursie krok po kroku, od czystej kartki przygotujesz pełnowartościowe projekty graficzne z pomocą zaawanoswanych narzędzi Corel, w tym plastycznie wyglądające ilustracje wektorowe. Poznasz także nowe narzędzia wersji X6 i opanujesz sztukę tworzenia spójnej identyfikacji reklamowej począwszy od logo, przez plakat i opakowanie produktu. Poznasz też szereg praktycznych wskazówek dotyczących współpracy z zakładami poligraficznymi.

Kurs przeznaczony jest dla osób, które posiadają przynajmniej podstawową wiedzę z zakresu obsługi Corel DRAW. Początkującym zdecydowanie zalecamy wcześniejsze przerobienie kursu http://eduweb.pl/kursy/corel/corel-techniki-pracy.html. Nadchodzący kurs rozszerzy Twoje umiejętności o nowe, profesjonalne techniki pracy, z których korzystają eksperci. Większość materiałów została przygotowana pod Corel DRAW X6, ale nawet jeśli korzystasz ze starszej lub też nowszych wersji, na pewno dowiesz się wielu ciekawych rzeczy!

Do usłyszenia już w przyszłym tygodniu przy okazji premiery kursu Corel Draw!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Fotografia i Photoshop

Kurs ZBrush i Substance Painter już na eduweb.pl!

Fotografia i Photoshop

Kurs Adobe Illustrator – Techniki Zaawansowane już na eduweb.pl!

Nowości

Już wkrótce – premiera Kursu Adobe Illustrator CC – Techniki Zaawansowane!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności