Nowości

Kurs CSS – SASS i LESS już dostępny!

Witajcie, Od kilku chwil na eduweb.pl dostępny jest nasz najnowszy kurs: Kurs Preprocesorów CSS – SASS i LESS Preprocesory CSS to niezwykle przydatne narzędzia, które…

Witajcie,

Od kilku chwil na eduweb.pl dostępny jest nasz najnowszy kurs:

Kurs Preprocesorów CSS – SASS i LESS

ART

Preprocesory CSS to niezwykle przydatne narzędzia, które wspomagają proces kodowania witryn internetowych oraz rozszerzania ich o nowe funkcje. W ostatnim czasie Preprocesory CSS stały się obowiązkowym narzędziem każdego webdevelopera a ich nauka nie jest trudna i wymaga jedynie znajomości podstaw CSS.

Materiał, który oddajemy do Waszej dyspozycji zawiera ponad 6 godzin wideo szkolenia, dzięki któremu poznasz od podstaw koncepcję Preprocesorów oraz przerobisz szereg praktycznych przykładów z pomocą popularnych Preprocesorów SASS i LESS. Aby dowiedzieć się więcej o tym, czym są Preprocesory polecamy obejrzeć darmowe lekcje wprowadzające do Kursu, lub przeczytać wprowadzenie które opublikowaliśmy niedawno tutaj.

Na początek wystarczy Ci nawet podstawowa wiedza z CSS. Stopniowo, będziemy odkrywać coraz więcej praktycznych i ciekawych zagadnień związanych z podstawowymi konstrukcjami zaczerpniętymi do CSS prosto z popularnych języków programowania. Dowiesz się jak wykorzystać zmienne, pętle czy import plików aby Twoja praca przebiegała w rekordowym czasie. Kiedy już poznasz podstawowe konstrukcje SASS i LESS, połączymy zdobytą wiedzę z praktyką tworząc między innymi efektowne przyciski w CSS3 czy efektowne animacje. Dowiesz się też jak zoptymalizować swój workflow i przygotować kod do refaktoryzacji – wykorzystania wygodnie w kolejnych projektach. Poznamy także przydatny framework Compass, który jeszcze bardziej rozszerza wspomniane preprocesory.

Zapraszamy do obejrzenia wprowadzających lekcji i spisu treści na: http://eduweb.pl/kursy/css/preprocesory-sass-less.html?tab=content

Podsumowując, kurs zawiera między innymi:

  • Zbiór informacji na temat Preprocesorów SASS i LESS
  • Instalacja i konfiguracja środowiska pracy i popularnych aplikacji
  • Przydatne dodatki, które przyspieszą Twoją pracę
  • Praktyczne zastosowania i użycie Preprocesorów CSS
  • Rozszerzanie SASS z pomocą frameworka Compass
  • Wskazówki pod kątem efektywnego projektowania stron WWW
  • Informacje na temat refaktoryzacji kodu
  • I wiele, wiele więcej!

 

Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Już wkrótce – WordPress od Podstaw!

Darmowe

10 portali dla designerów – część I

Zasoby

Sketch x Warsaw #3

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności