Nowości

Kurs Dreamweaver – Techniki Zaawansowane już dostępny!

Witajcie, Na eduweb.pl jest już dostępny najnowszy Kurs Adobe Dreamweaver – Techniki Zaawansowane. Kurs składa się z ponad 7 godzin materiału, na przestrzeni których…

Witajcie,

Na eduweb.pl jest już dostępny najnowszy Kurs Adobe Dreamweaver – Techniki Zaawansowane. Kurs składa się z ponad 7 godzin materiału, na przestrzeni których omówione zostały nowoczesne technki tworzenia stron WWW z wykorzystaniem HTML5 i CSS3 a także zaawansowane narzędzia programu Adobe Dreamweaver. Poznasz także nowości w programie Dreamweaver CS5 oraz kierunek rozwoju technologii mobilnych w Dreamweaverze CS5.5 z wykorzystaniem jQuery Mobile Framework oraz PhoneGap!

W kursie pokażę Ci także sposoby na łatwą aktualizację treści na stronach WWW, między innymi z pomocą narzędzi szablonów, a także systemów zarządzania treścią CMS takich jak WordPress, Joomla! czy Drupal. Poznasz także metody rozległego testowania stron internetowych pod kątem zgodności z najnowszymi standardami wspomagającymi pozycjonowanie w wyszukiwarkach.

Co jeszcze w kursie Dreamweaver?

  • Zmiana istniejącej witryny na semantykę HTML5 i CSS3
  • Integracja strony z systemami CMS na przykładzie WordPress
  • Testowanie witryn i zgodność ze standardami W3C
  • Szybkie aktualizacje z pomocą szablonów, zaawansowane narzędzia pracy z ftp
  • Najbardziej skuteczne, praktyczne techniki pracy z Dreamweaverem
  • Narzędzia integracji z portalami społecznościowymi i komunikatorami
  • i wiele więcej!

W kursie omówione zostały biblioteki JavaScript i Ajax z których korzystamy między innymi do sprawdzenia poprawności pól w formularzu kontaktowym. Wykorzystamy gotowe komponenty Spry, których zachowanie i wygląd nauczymy się zmieniać z poziomu CSS. Dodamy do strony także skrypt w PHP, któwy zajmie się obsługą formularza. Ponadto, dodamy do naszej strony nowe funkcje z wykorzystaniem gotowych Widgetów.

Kurs Zaawansowany Dreamweaver, razem z kursem Technik Pracy, składają się na Kompendium Dreamweaver’a na eduweb.pl. Dobry stopień opanowania tych materiałów a co za tym idzie znajomość narzędzi Dreamweaver’a oraz nowoczesnych technik tworzenia stron WWW będzie można potwierdzić, uzyskując Certyfikat eduweb.pl. Pierwsza ścieżka certyfikacyjna pojawi się na eduweb.pl już w przyszłym tygodniu.

Zapraszam do obejrzenia przykładowych lekcji i wprowadzenia do kursu Dreamweaver na stronie: http://www.eduweb.pl/kursy/dreamweaver/dreamweaver-zaawansowane.html

A także do zakupu kursu na: http://www.eduweb.pl/zakup.aspx?name=dreamweaver-zaawansowane

 

Do usłyszenia 🙂
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Nowości

2020 na eduweb – podsumowanie roku

Nowości

5 funkcji, dla których warto przesiąść się na aplikacje Affinity!

Nowości

Lekcje online – wskazówki dla nauczycieli

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności