Nowości

Kurs Drupal 7 – Premiera już 9.05

Moi Drodzy, Już w przyszłym tygodniu, dokładnie w poniedziałek 9.05 na eduweb.pl ukaże się najnowszy Kurs Drupal 7. Systemu Drupal zapewne nie trzeba Wam…

Moi Drodzy,

Już w przyszłym tygodniu, dokładnie w poniedziałek 9.05 na eduweb.pl ukaże się najnowszy Kurs Drupal 7. Systemu Drupal zapewne nie trzeba Wam przedstawiać i choć w Polsce dopiero zdobywa on popularność, jest to jeden z najbardziej uznanych na świecie systemów CMS. Drupal regularnie otrzymuje nagrody za najlepszy system zarządzania treścią (2009 – cnet.co/1kcQn, 2008 – bit.ly/iXd2qg), wyprzedzając Joomlę czy WordPress. I choć kursy z zakresu wspomnianych, świetnych systemów są już w przygotowaniu i wkrótce ukażą się na eduweb.pl, jako pierwszy możecie poznać właśnie Drupal 7.

Poniżej przedstawiam trzy najważniejsze w naszej ocenie zalety systemu Drupal 7:

  1. Jest to najbardziej dynamicznie rozwijany system, a wersja 7 to jego najnowsza odsłona, która w wersji stabilnej ukazała się kilka tygodni temu.
  2. Największa zaleta Drupala to jego ogromna skalowalność, co sprawia, że korzystają z niego również bardziej zaawansowani projektanci stron WWW, którym często nie wystarcza elastyczność innych systemów CMS. Znajomość HTML/CSS oraz przynajmniej podstaw PHP daje ogromne możliwości.
  3. System jest bardzo stabilny, dzięki czemu korzystają z niego największe korporacje, jak chociażby MTV (http://www.mtv.co.uk/) czy urzędy (http://www.whitehouse.gov/http://www.mg.gov.pl/)

Co znajdziesz w kursie Drupal 7?

Kurs na przestrzeni niespełna 8 godzin wprowadzi Cię w tajniki systemu Drupal począwszy od instalacji a skończywszy na tworzeniu w pełni spersonalizowanej strony internetowej z ciekawymi komponentami. Poznasz dokładnie wszystkie funkcje Drupala oraz narzędzia administracyjne, a także najciekawsze dodatki i rozszerzenia. Będziemy również tworzyć własne komponenty, modyfikować kod źródłowy oraz wdrażać własny layout przygotowany w Photoshopie.

Autorem kursu jest Sławomir Szulczewski, jeden z najlepszych polskich prekursorów technologii Drupal, na co dzień prowadzący projekty dla największych polskich agencji kreatywnych oraz witrynę www.drupalomania.pl.

Zatem do usłyszenia już za tydzień! 🙂

Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

15 trików WordPressa dla designera i blogera – cz. 2

Nowości

15 trików WordPressa dla designera i blogera – cz. 1

Nowości

Już wkrótce – WordPress od Podstaw!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności