Nowości

Kurs EcmaScript 6 – Nowy Standard JavaScript już dostępny!

Witaj, Mam przyjemność zaprosić Cię na premierę Kursu EcmaScript 6 – Nowy Standard JavaScript, który od dziś jest dostępny na: https://eduweb.pl/kursy/javascript/ecmascript6-nowy-standard-javascript.html Specyfikacja EcmaScript 2015 wprowadziła bardzo dużo…

Witaj,

Mam przyjemność zaprosić Cię na premierę Kursu EcmaScript 6 – Nowy Standard JavaScript, który od dziś jest dostępny na:

https://eduweb.pl/kursy/javascript/ecmascript6-nowy-standard-javascript.html

Specyfikacja EcmaScript 2015 wprowadziła bardzo dużo zmian w języku JavaScript, dlatego podczas Kursu pokażemy Ci wszystkie niezbędne aspekty, na które powinieneś zwrócić uwagę, tak, aby pozostać na bieżąco. Powiemy między innymi o obiektach i nowym zapisie kodu, który znacząco ułatwi Ci codzienną pracę. Dowiesz się jakie istotne zmiany wprowadzono w funkcjach, tzw. arrow functions, a także jak korzystać z domyślnych parametrów. Poznasz nową funkcję języka, która pozwala w łatwy sposób wyciągnąć odpowiednie dane z tablic i obiektów, a dodatkowo zwrócimy również Twoją uwagę na zmiany w ciągach znaków i nowy zapis – tzw. template string.

Specyfikacja ES6 wprowadza do języka JavaScript również zapis klas, a także podział na moduły o których dowiesz się z kolejnych rozdziałów Kursu. To tylko niektóre ze zmian, o których szeroko opowiemy w trakcie 10 godzinnego Kursu EcmaScript 6 – Nowy Standard JavaScript. Kiedy już poznasz wszystkie nowości będziesz gotowy na wykonanie praktycznego projektu, w którym od podstaw stworzysz swoją własną bibliotekę do pracy z Obiektowym Modelem Dokumentu. Wiedza, którą zdobędziesz, pozwoli Ci być na bieżąco i wyróżnić się na rynku pracy.

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:

  • Wszystkie nowe konstrukcje języka JavaScript
  • Omówienie różnic w porównaniu z ES5
  • Przegląd nowości w ES2016/2017
  • Nowoczesny workflow z npm i webpack
  • Techniki transpilowania kodu z Babel
  • Praktyczny projekt biblioteki DOM
  • Masa “smaczków” na temat każdej konstrukcji
  • Wiele cennych, praktycznych porad

Kurs skierowany jest do wszystkich osób, które znają już język JavaScript i chciałyby być na bieżąco z najnowszymi trendami. Materiał będzie również pomocny dla tych osób, które mają zamiar poznać framework Angular lub bibliotekę React – wykorzystywany jest tam najnowszy zapis ES6. Pisanie kodu zgodnie z tą specyfikacją to dzisiaj standard, a jej znajomość jest niezbędna, więc nie pozostaje nam nic innego niż zachęcić Cię do przerobienia tego materiału już dziś!

Szczegółowy opis Kursu i darmowe lekcje znajdziecie na stronie:

https://eduweb.pl/kursy/javascript/ecmascript6-nowy-standard-javascript.html

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z kursem!

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Nowości

Kurs React – w Praktyce już dostępny!

Nowości

Już wkrótce – kurs React w Praktyce!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności