Nowości

Kurs EcmaScript 6 – Nowy Standard JavaScript już wkrótce!

Witaj, Mam przyjemność poinformować Cię o nadchodzącej premierze Kursu EcmaScript 6 – Nowy Standard JavaScript, który ukaże się już w najbliższy poniedziałek 29 maja!…

Witaj,

Mam przyjemność poinformować Cię o nadchodzącej premierze Kursu EcmaScript 6 – Nowy Standard JavaScript, który ukaże się już w najbliższy poniedziałek 29 maja!

Jeśli znasz już język JavaScript i chcesz być na bieżąco z najnowszymi zmianami – w tym Kursie zaprezentujemy Ci wszystkie najistotniejsze poprawki i usprawnienia, które wprowadziła specyfikacja EcmaScript 2015. Powiemy między innymi o obiektach i nowym zapisie kodu, które pozwolą znacząco usprawnić codzienną pracę. Dowiesz się jakie istotne zmiany wprowadzono w funkcjach – tzw. arrow functions – a także jak korzystać z domyślnych parametrów. Poznasz operatory rest i spread, które znacząco uproszczą pisanie kodu dla funkcji i tablic.

Pokażemy Ci nową funkcję języka, która pozwala w łatwy sposób wyciągnąć odpowiednie dane z tablic i obiektów, a także zwrócimy Twoją uwagę na zmiany w ciągach znaków i nowy zapis – template string. Specyfikacja ES6 wprowadza do języka JavaScript również zapis klas, a oprócz tego też podział na moduły, o których dowiesz się z kolejnych rozdziałów Kursu.


Sprawdź, co znajdziesz w Kursie:

  • Wszystkie nowe konstrukcje języka JavaScript
  • Omówienie różnic w porównaniu z ES5
  • Przegląd nowości w ES2016/2017
  • Nowoczesny workflow z npm i webpack
  • Techniki transpilowania kodu z Babel
  • Praktyczny projekt biblioteki DOM
  • Masa “smaczków” na temat każdej konstrukcji
  • Wiele cennych, praktycznych porad

Jeśli znasz już język JavaScript, czujesz się swobodnie podczas pracy z nim i chciałbyś pracować z nowoczesnym kodem – ten kurs jest dla Ciebie. Pomoże Ci być na bieżąco z najnowszymi trendami. Jeśli masz zamiar poznać framework Angular lub bibliotekę React – z pewnością w Kursie znajdziesz również wiele interesujących materiałów, ponieważ jest tam wykorzystywany najnowszy zapis ES6.

Do usłyszenia już w najbliższy poniedziałek – 29 maja!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Nowości

Kurs React – w Praktyce już dostępny!

Nowości

Już wkrótce – kurs React w Praktyce!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności