Nowości

Kurs Figma – Projektowanie Interfejsów już dostępny!

Witaj, Trwa Lato z UX na eduweb.pl, a ja mam przyjemność zaprosić Cię na premierę kolejnego Kursu – Figma – Projektowanie Interfejsów, który od dziś jest…

Witaj,

Trwa Lato z UX na eduweb.pl, a ja mam przyjemność zaprosić Cię na premierę kolejnego Kursu – Figma – Projektowanie Interfejsów, który od dziś jest dostępny na:

https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/figma-projektowanie-interfejsow.html

Figma to rewolucyjna aplikacja do tworzenia interfejsów i edytowania grafiki, z której możesz korzystać za pomocą przeglądarki. Od innych narzędzi odróżnia ją to, że oferuje genialny system kolaboracji, co ułatwia pracę w sytuacji, gdy tworzymy projekt w grupie i chcemy uzyskać feedback w czasie rzeczywistym. W ten sposób możesz zaprosić do pracy nad projektem klienta lub inne osoby z Twojego zespołu.

W trakcie Kursu poznasz wszystkie narzędzia i techniki pracy w aplikacji, a także stworzymy kilka praktycznych projektów interfejsów odkrywając potencjał narzędzi wektorowych, artboardów i wiele więcej! Stworzymy także uzupełnienie dla aplikacji inteligentnego domu – osobną wersję aplikacji na Apple Watch!

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:

  • Narzędzia i interfejs Figma
  • Projekt Aplikacji Apple Watch
  • Praca grupowa w Figma
  • Praca z KomponentamiEksport Grafik
  • Optymalizacja wektorów i bitmap
  • Eksport Grafik
  • I wiele więcej!

Kurs Figma jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą efektywnie edytować grafikę czy tworzyć interfejsy w przyjaznym i darmowym środowisku przeglądarkowym. Jeśli szukasz efektywnego narzędzia również na PC – Figma to coś dla Ciebie. Odnajdą się w niej zarówno osoby początkujące, jak również doświadczeni projektanci. Autorem Kursu jest Grzegorz Róg.

Lato z UX/UI  

Na eduweb.pl trwa Lato z UX/UI. Podczas wydarzenia premiery mają kursy projektowania UI w Sketch, Figma czy Adobe Experience Design (XD), jak również prototypowania i tworzenia animacji oraz mikrointerakcji, między innymi w Principle czy Flinto.

Jeśli jesteś UX/UI Designerem i chcesz przejść na wyższy poziom wtajemniczenia w projektowaniu – weź udział w wydarzeniu i bądź na bieżąco ze wszystkimi premierami i ciekawymi artykułami na temat UX! Zapisz się pod adresem:  http://latozux.eduweb.pl/

Szczegółowy opis Kursu Framer i darmowe lekcje znajdziecie na stronie:

https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/figma-projektowanie-interfejsow.html

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z kursem!

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Zasoby

Sketch x Warsaw #3

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności