Nowości

Kurs Figma – Projektowanie Interfejsów już w najbliższy poniedziałek!

Witaj, Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Figma – Projektowanie Interfejsów w ramach Lata z UX na eduweb.pl. Jeśli szukasz świetnej…

Witaj,

Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Figma – Projektowanie Interfejsów w ramach Lata z UX na eduweb.pl.

Jeśli szukasz świetnej aplikacji do tworzenia interfejsów działającej na PC, która byłaby alternatywą dla Sketch – przedstawiamy rewolucyjną technologię Figma. Będziesz mógł pracować z nią bez problemu za pomocą przeglądarki, a w dodatku, co daje przewagę nad innymi aplikacjami to możliwość aktywnej pracy kilku osób jednocześnie. Jeśli więc potrzebujesz feedbacku dla swojego projektu „w tym momencie” – Figma to coś dla Ciebie. W Kursie nauczysz się tworzyć interfejsy, edytować grafikę z jej pomocą czy pracować z komponentami. Stworzymy także kilka praktycznych projektów interfejsów.

Czy Kurs jest dla mnie?
Jeśli chcesz efektywnie edytować grafikę czy tworzyć interfejsy w przyjaznym i darmowym środowisku przeglądarkowym – Figma będzie idealnym rozwiązaniem. Nie wymaga subskrypcji ani mocnego komputera – wszystko działa po stronie przeglądarki, oferując komfort pracy zarówno osobom początkującym, jak również doświadczonym projektantom.

Lato z UX/UI
Na eduweb.pl trwa Lato z UX/UI. Podczas wydarzenia premiery mają kursy projektowania UI w Sketch, Figma czy Adobe Experience Design (XD), jak również prototypowania i tworzenia animacji oraz mikrointerakcji – między innymi w Principle czy Flinto.

Jeśli jesteś UX/UI Designerem i chcesz przejść na wyższy poziom wtajemniczenia w projektowaniu – weź udział w wydarzeniu i bądź na bieżąco ze wszystkimi premierami i ciekawymi artykułami na temat UX! Zapisz się pod adresem: http://latozux.eduweb.pl/

Do usłyszenia już w najbliższy poniedziałek – 10 lipca!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Grafika i Interfejsy

Już wkrótce – Kurs UX – w Praktyce!

Zasoby

Sketch x Warsaw #3

Nowości

[PREMIERA] Pakiet kursów InVision już na eduweb.pl!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności