Flash

Kurs Flash na urządzenia mobilne – już dostępny na eduweb.pl!

Wyobraź sobie, że jesteś na spotkaniu ze znajomą i decydujecie się pójść do kina. Oczywiście nie masz pod ręką komputera, aby sprawdzić repertuar. Wyjmujesz…

Wyobraź sobie, że jesteś na spotkaniu ze znajomą i decydujecie się pójść do kina. Oczywiście nie masz pod ręką komputera, aby sprawdzić repertuar. Wyjmujesz telefon i uruchamiasz aplikację Flash – z fantastyczną grafiką i animacjami – pobierasz z internetu aktualny repertuar, oglądasz trailer filmu i rezerwujesz miejsca w najlepszym rzędzie. Wyobraź sobie, że to możliwe a technologia jest na wzcignięcie ręki!

„Wow” – to standardowy typ reakcji osób, którym pokazuję aplikacje stworzone we Flash Lite. Wiele z nich zaprezentuję w najnowszym kursie eduweb.pl – Flash na urządzenia mobilne, którego premierę zaplanowałem już na 7 grudnia!

W ostatnim poście pisałem o rewolucji, jaka obecnie dokonuje się w zakresie mobilnych technologii. Wzrost wydajności urządzeń jak telefony komórkowe sprawiła, że możemy już na nich uruchamiać aplikacje zbliżone do tych, które funkcjonują na komputerach stacjonarnych. To nie wszystko.

Flash Lite to bez wątpienia jedna z najlepszych technologii, w których możemy tworzyć mobilny content. Jej dodatkowym atutem jest fakt, iż korzystamy z tego samego programu, w których projektujemy strony WWW czy prezentacje. Pozwala to na błyskawiczną adaptację naszych programów do tego środowiska!

I jeszcze jedna sprawa. Urządzenia mobilne to rynek i możliwości dużo większe niż te, które oferuje internet. Przywołam choćby statystyki, które mówią, że z telefonów komórkowych na Świecie korzysta aż 61% osób, podczas gdy z internetu jedynie 22%. Jeśli dodamy do tego pewne specyficzne właściwości telefonu komórkowego, który towarzyszy nam przez cały czas a także fakt, iż obecnie naprawdę niewiele osób zamuje się przygotowywaniem tego typu contentu, otrzymamy prosty przepis na fantastyczne (i dochodowe) zajęcie.

Obecny trend przemian oferuje wiele możliwości, których nie można przegapić. To wszystko już niedługo na eduweb.pl! Stay Tuned.

Mobilnie Pozdrawiam,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Już wkrótce – premiera Kursu Adobe Illustrator CC – Techniki Zaawansowane!

Nowości

Kurs InVision Studio już wkrótce!

Nowości

Kurs InVision i Craft już wkrótce!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności