Nowości

Kurs Flinto – Tworzenie Interaktywnych Prototypów już dostępny!

Witaj, mam przyjemność zaprosić Cię na kolejną premierę w ramach Lata z UX/UI na eduweb.pl – Kurs Flinto – Tworzenie Interaktywnych Prototypów, który od…

Witaj,

mam przyjemność zaprosić Cię na kolejną premierę w ramach Lata z UX/UI na eduweb.pl – Kurs Flinto – Tworzenie Interaktywnych Prototypów, który od dziś jest dostępny na: https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/flinto-tworzenie-interaktywnych-prototypow.html

Szukasz narzędzia, które pozwoli Ci w prosty sposób tworzyć prototypy, projektować przejścia i mikrointerakcje w Twoim projekcie? Poznaj Flinto – jedno z obowiązkowych pozycji najlepszych UI Designerów. Przed Tobą kurs, który odkryje pełny potencjał aplikacji, pokażemy Ci krok po kroku na praktycznym przykładzie działanie Flinto tworząc efektowny mockup prostego interfejsu.

W trakcie Kursu poznasz możliwości współpracy Flinto z innymi aplikacjami, takimi jak Sketch. Zobaczysz jak działa morphing elementów, czyli animacji kształtów które przechodzą w jeden, a także jak tworzyć animacje w której jedna warstwa jest płynnie animowana pomiędzy kolejnymi ekranami. W Kursie będziemy pracować również z projektem prototypu aplikacji inteligentnego domu w której przygotujemy wszystkie przejścia i animacje.

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:

  • Techniki Pracy we Flinto
  • Import zasobów ze Sketch
  • Animacje i Mikrointerakcje
  • Reużywalne komponenty
  • Praktyczny projekt aplikacji
  • Tips & Tricks we Flinto
  • I wiele więcej

Flinto to jedna z obowiązkowych aplikacji na liście umiejętności najlepszych projektantów interfejsów! Jeśli już projektujesz UI i szukasz narzędzia, które pozwoli Ci przygotować w szybkim czasie kompletny, działający prototyp –  ten kurs pomoże Ci w opanowaniu tego narzędzia! Będzie on też genialnym uzupełnieniem warsztatu UX Designera, który chce lepiej zaprezentować swoje pomysły na przejścia i interakcje w projekcie. Autorem kursu jest Grzegorz Róg.

Lato z UX/UI  

Na eduweb.pl trwa Lato z UX/UI. Podczas wydarzenia premiery mają kursy projektowania UI w Sketch, Figma czy Adobe Experience Design (XD), jak również prototypowania i tworzenia animacji oraz mikrointerakcji, między innymi w Principle czy Flinto.

Jeśli jesteś UX/UI Designerem i chcesz przejść na wyższy poziom wtajemniczenia w projektowaniu – weź udział w wydarzeniu i bądź na bieżąco ze wszystkimi premierami i ciekawymi artykułami na temat UX!

Szczegółowy opis Kursu Flinto – Tworzenie Interaktywnych i darmowe lekcje znajdziecie na stronie:

https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/flinto-tworzenie-interaktywnych-prototypow.html

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z kursem!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Zasoby

Sketch x Warsaw #3

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności