Nowości

Kurs Flinto – Tworzenie Interaktywnych Prototypów już wkrótce!

Witaj, Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Flinto – Tworzenie Interaktywnych Prototypów w ramach Lata z UX na eduweb.pl. Dzięki aplikacji…

Witaj,

Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Flinto – Tworzenie Interaktywnych Prototypów w ramach Lata z UX na eduweb.pl.

Dzięki aplikacji Flinto z łatwością zaprojektujesz przejścia i mikrointerakcje, które bardzo szczegółowo oddadzą funkcjonowanie projektu. Możesz idealnie odwzorować to, jak działa aplikacja na potrzeby jej wdrażania a także prezentacji swojego projektu. Jeśli więc potrzebujesz niezawodnego narzędzia do tworzenia prototypów – powinieneś zainteresować się Flinto.

Podczas 6 godzinnego kursu będziemy pracować z praktycznym projektem prototypu aplikacji inteligentnego domu, w której przygotujemy wszystkie przejścia i animacje. Poznasz ciekawe możliwości tego narzędzia, które przydają Ci się przy tworzeniu mikrointerakcji i animacji, a także tworzenie reużywalnych komponentów, m.in. Behaviory. Zobaczysz również jak podczas pracy z programem możesz współpracować z innymi aplikacjami, takimi jak Sketch.

Kurs Flinto Tworzenie Interaktywnych Prototypów

Czy Kurs jest dla mnie?

Kurs Flinto jest przeznaczony dla wszystkich osób, które projektują UI i szukają narzędzia, które pozwoli im przygotować w szybkim czasie kompletny, działający prototyp. Flinto to jedna z obowiązkowych aplikacji na liście umiejętności najlepszych projektantów interfejsów!

Autorem kursu jest Grzegorz Róg.

Lato z UX/UI  

Na eduweb.pl trwa Lato z UX/UI. Podczas wydarzenia premiery mają kursy projektowania UI w Sketch, Figma czy Adobe Experience Design (XD), jak również prototypowania i tworzenia animacji oraz mikrointerakcji – między innymi w Principle czy Flinto.

Jeśli jesteś UX/UI Designerem i chcesz przejść na wyższy poziom wtajemniczenia w projektowaniu – weź udział w wydarzeniu i bądź na bieżąco ze wszystkimi premierami i ciekawymi artykułami na temat UX! Zapisz się pod adresem:  http://latozux.eduweb.pl/

Do usłyszenia już w najbliższy poniedziałek – 7 sierpnia!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Grafika i Interfejsy

Już wkrótce – Kurs UX – w Praktyce!

Zasoby

Sketch x Warsaw #3

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności