Fotografia i Photoshop

Kurs Fotografia i Photoshop już w poniedziałek na eduweb.pl

Już w najbliższy poniedziałek z przyjemnością zaprezentujemy Wam nasz najnowszy kurs – Fotografia i Photoshop. Prace nad przygotowaniem składających się na niego materiałów trwały…

Już w najbliższy poniedziałek z przyjemnością zaprezentujemy Wam nasz najnowszy kurs – Fotografia i Photoshop. Prace nad przygotowaniem składających się na niego materiałów trwały z przerwami od ubiegłego roku, jesteśmy jednak przekonani, że forma i rozmach efektu końcowego stanowić będą najlepsze wytłumaczenie tak długiego czasu produkcji. Krótki film z planu zdjęciowego możecie obejrzeć poniżej, a już wkrótce zaprezentujemy Wam także gotowe kompozycje z postprodukcji (w kursie opracujemy ich aż 4).

Kurs Fotografia i Photoshop, stanowi kompleksowe omówienie procesu, jaki przechodzi profesjonalne zdjęcie reklamowe, począwszy od przygotowania planu, a skończywszy na postprodukcji. Do współpracy nad prezentowanym materiałem zaprosiliśmy fotografa Artura Nyka, który poprowadzi pierwszą, godzinną część zajęć. Bogaty, składający się na nią materiał wideo przedstawiać będzie profesjonalne plany zdjęciowe, zaś autor opowie i pokaże Wam wszystko, co powinniście wiedzieć o kompozycji, scenie i oświetleniu, aby uzyskać jak najlepszy efekt.

W drugiej części kursu towarzyszyć Wam będzie jedyny i niepowtarzalny Grzegorz Róg, który podczas obszernych pięciu godzin skupi się na postprodukcji wykonanej wcześniej fotografii w Adobe Photoshop. Oglądając kolejne lekcje, poznacie skuteczne techniki obróbki obrazu: retusz, rozmywanie i wyostrzanie, czy gra światłem. Przede wszystkim jednak poznacie masę przydatnych technik pracy, pomagających z jednej strony zwiększyć swoją wydajność, z drugiej natomiast wymiernie podnieść jakość efektu końcowego. Co prawda zagadnienia opracowane na przestrzeni całego kursu dotyczą fotografii samochodowej, jednak wykorzystane techniki, zarówno na planie jak i w postprodukcji, pomogą Ci zapewne przy pracy również nad innymi zdjęciami.

W największym skrócie, kurs który dla Was przygotowaliśmy zawierać będzie:

  • Relację i szkolenie z planu zdjęciowego
  • Tajniki fotografii samochodowej
  • Uniwersalne techniki fotografii produktowej
  • Kompletny proces retuszu czterech efektownych ujęć
  • Masę wskazówek dotyczących technik pracy w Photoshop
  • Pracę z kolorem, czyszczeniem zdjęcia, wyostrzaniem i efektami
  • Kompletne pliki źródłowe które wykorzystasz do stworzenia własnej pracy
  • Wskazówki doświadczonego fotografa i specjalisty od postprodukcji

Kurs Fotografia i Photoshop jest przeznaczony dla osób, które fotografują bądź zajmują się postproduckją zdjęć. Graficy znajdą w nim informacje o tym, jak pracuje fotograf na planie, ale przede wszystkim będą mogli zapoznać się z obszernym omówieniem zaawansowanych technik w Photoshop. Fotografowie będą natomiast mogli podpatrzeć, na planie pracuje mistrz w swoim fachu, wysłuchać wielu cennych wskazówek, a także przekonać się o ogromnych możliwościach, jakie może dać im postprodukcja.

Jeszcze raz, bardzo gorąco zapraszam na kurs Fotografia i Photoshop od eduweb.pl

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Fotografia i Photoshop

Fotografia wakacyjna – 6 wskazówek od fotografa

Grafika i Interfejsy

Sub Brushes w Affinity Photo – tutorial

Z każdą nową aktualizacją aplikacje Affinity przedstawia swoje nowe narzędzia. Nie inaczej jest z updatem 1.7.1, gdzie w Affinity Photo mamy między innymi możliwość tworzenia kombinowanych pędzli…

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności