Nowości

Kurs Fotografii – Obsługa Aparatu już dostępny!

Witaj, Na eduweb.pl trwa Miesiąc Fotografii, a my zapraszamy Cię na premierę Kursu Fotografii – Obsługa Aparatu, który jest już dostępny na: https://eduweb.pl/kursy/fotografia/obsluga-aparatu.html Jeśli…

Witaj,

Na eduweb.pl trwa Miesiąc Fotografii, a my zapraszamy Cię na premierę Kursu Fotografii – Obsługa Aparatu, który jest już dostępny na: https://eduweb.pl/kursy/fotografia/obsluga-aparatu.html

Jeśli masz za sobą pierwsze doświadczenia z fotografią, ale chcesz zacząć działać profesjonalnie i  nauczyć się pełnej obsługi aparatu, a także poznać wszystkie kryjące się w nim funkcje – ten Kurs jest właśnie dla Ciebie! Podpowiemy Ci jaką lustrzankę wybrać na początek, tak, by odpowiadała Twoim potrzebom oraz w jaki sposób samodzielnie skompletować cały zestaw potrzebny do fotografowania.

Sprawdź, co znajdziesz w Kursie:

  • Wybór pierwszej lustrzanki
  • Użytkowanie sprzętu
  • Żargon fotograficzny
  • Czułość ISO, czas naświetlania, przysłony
  • Ustawienie parametrów
  • Wybór akcesoriów
  • Odpowiedni montaż sprzętu
  • Porady odnośnie serwisowania

W Kursie przejdziemy przez techniczne aspekty obsługi aparatu, takie jak czułość ISO, czas naświetlania czy korekcja ekspozycji i automatyczny kontrast. Dowiesz się nie tylko, jak odpowiednio ustawić te parametry, ale także dlaczego mają takie znaczenie i jak najlepiej je wykorzystywać, by osiągnąć jak najlepsze efekty.

Pomożemy Ci wybrać najpotrzebniejsze akcesoria do Twojej lustrzanki, a także zdradzimy wiele sprawdzonych wskazówek od ekspertów dotyczących serwisowania aparatu, czyszczenia obiektywu czy skutecznych sposobów dbania o sprzęt.

Szczegółowy opis Kursu i darmowe lekcje znajdziesz na stronie: https://eduweb.pl/kursy/fotografia/obsluga-aparatu.html

Trwa Miesiąc z Fotografią na eduweb.plJeśli jeszcze nie posiadasz swojego Pakietu Startowego, możesz odebrać go pod adresem: http://fotografia2017.eduweb.pl/ Znajdziesz w nim w zaproszenia na Warsztaty, darmowe materiały i specjalne oferty. Tego nie można przegapić!

Gorąco zachęcamy Cię do udziału w wydarzeniu i zapoznania się z Kursem!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności