Nowości

Kurs Fotografii od Podstaw już dostępny!

Witaj, Rozpoczynamy Miesiąc z Fotografią na eduweb.pl! Dziś zapraszamy Cię na premierę długo wyczekiwanego Kursu Fotografii od Podstaw, który jest już dostępny na: https://eduweb.pl/kursy/fotografia/fotografia-od-podstaw.html Jeśli trafiłeś na…

Witaj,

Rozpoczynamy Miesiąc z Fotografią na eduweb.pl! Dziś zapraszamy Cię na premierę długo wyczekiwanego Kursu Fotografii od Podstaw, który jest już dostępny na:
https://eduweb.pl/kursy/fotografia/fotografia-od-podstaw.html

Jeśli trafiłeś na ten Kurs i interesujesz się fotografią, wiesz, jak niesłychanie ciekawe i absorbujące jest to zajęcie. W tym Kursie chcielibyśmy zasiać w Tobie ziarno pasji i wspólnie zbudować mocne podstawy pracy z aparatem, tak, abyś mógł rozwijać się dalej posiadając już solidne fundamenty. Pokażemy Ci jak robić ciekawe, a jednocześnie poprawne zdjęcia, powiemy o tym jakie szczególne cechy powinien posiadać dobry fotograf i jaki aparat wybrać na początek.

Dowiesz się jak wyglądały początki fotografii i w jaki sposób tworzone były pierwsze zdjęcia. Pomówimy nieco na temat sprzętu, doradzimy, jakim typem aparatów powinieneś się zainteresować na początek i omówmy ich wady i zalety. Poznasz rodzaje aparatów, ich matryce, a także stosowane obiektywy. Nie pominiemy także przydatnych akcesoriów. W Kursie nauczysz się robić zdjęcia bez szumów, z długim czasem naświetlania, poznasz tajniki doboru światła, odpowiedniego kadrowania i wiele więcej!

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:

  • Historia fotografii
  • Rodzaje aparatów
  • Rodzaje obiektywów
  • Przysłona, migawka, czułość ISO
  • Tryby w aparacie
  • Światło – to ono tworzy fotografię
  • Kompozycja – udane kadry
  • Sposoby na udany portret

Chcielibyśmy, byś mógł zobaczyć w praktyce jak tworzyć świetne kadry, dlatego zabierzemy Cię w plener, gdzie wykonamy sesję z modelką. Pokażemy Ci jakie jest odpowiednie światło do zdjęć, a także poznasz możliwości jego modyfikacji tanią blendą. Zabierzemy Cię także na wieczorne zdjęcia, gdzie zobaczysz jak zmienia się światło tuż przed i po zachodzie słońca.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z fotografią, a może na co dzień tworzysz zdjęcia i potrzebujesz usystematyzowania wiedzy – ten Kurs jest dla Ciebie! Poruszane zagadnienia obejmują przede wszystkim podstawy fotografii, dzięki czemu każdy początkujący zbuduje solidne fundamenty do robienia dobrych zdjęć.

Szczegółowy opis Kursu i darmowe lekcje znajdziesz na stronie:
https://eduweb.pl/kursy/fotografia/fotografia-od-podstaw.html

Tym kursem zaczynamy Miesiąc z Fotografią na eduweb.pl! Jeśli jeszcze nie posiadasz swojego Pakietu Startowego, możesz odebrać go pod adresem: http://fotografia2017.eduweb.pl/ Znajdziesz w nim w zaproszenia na Warsztaty, darmowe materiały i specjalne oferty. Tego nie można przegapić!

Gorąco zachęcamy Cię do udziału w wydarzeniu i zapoznania się z Kursem!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Fotografia i Photoshop

Fotografia wakacyjna – 6 wskazówek od fotografa

Nowości

Kurs Lightroom CC już wkrótce!

Nowości

[PREMIERA] Kurs Cap­ture One – Profesjonalny Warsz­tat Foto­grafa już dostępny!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności