Nowości

Kurs Fotografii od Podstaw już dostępny!

Witaj, Rozpoczynamy Miesiąc z Fotografią na eduweb.pl! Dziś zapraszamy Cię na premierę długo wyczekiwanego Kursu Fotografii od Podstaw, który jest już dostępny na: https://eduweb.pl/kursy/fotografia/fotografia-od-podstaw.html Jeśli trafiłeś na…

Witaj,

Rozpoczynamy Miesiąc z Fotografią na eduweb.pl! Dziś zapraszamy Cię na premierę długo wyczekiwanego Kursu Fotografii od Podstaw, który jest już dostępny na:
https://eduweb.pl/kursy/fotografia/fotografia-od-podstaw.html

Jeśli trafiłeś na ten Kurs i interesujesz się fotografią, wiesz, jak niesłychanie ciekawe i absorbujące jest to zajęcie. W tym Kursie chcielibyśmy zasiać w Tobie ziarno pasji i wspólnie zbudować mocne podstawy pracy z aparatem, tak, abyś mógł rozwijać się dalej posiadając już solidne fundamenty. Pokażemy Ci jak robić ciekawe, a jednocześnie poprawne zdjęcia, powiemy o tym jakie szczególne cechy powinien posiadać dobry fotograf i jaki aparat wybrać na początek.

Dowiesz się jak wyglądały początki fotografii i w jaki sposób tworzone były pierwsze zdjęcia. Pomówimy nieco na temat sprzętu, doradzimy, jakim typem aparatów powinieneś się zainteresować na początek i omówmy ich wady i zalety. Poznasz rodzaje aparatów, ich matryce, a także stosowane obiektywy. Nie pominiemy także przydatnych akcesoriów. W Kursie nauczysz się robić zdjęcia bez szumów, z długim czasem naświetlania, poznasz tajniki doboru światła, odpowiedniego kadrowania i wiele więcej!

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:

  • Historia fotografii
  • Rodzaje aparatów
  • Rodzaje obiektywów
  • Przysłona, migawka, czułość ISO
  • Tryby w aparacie
  • Światło – to ono tworzy fotografię
  • Kompozycja – udane kadry
  • Sposoby na udany portret

Chcielibyśmy, byś mógł zobaczyć w praktyce jak tworzyć świetne kadry, dlatego zabierzemy Cię w plener, gdzie wykonamy sesję z modelką. Pokażemy Ci jakie jest odpowiednie światło do zdjęć, a także poznasz możliwości jego modyfikacji tanią blendą. Zabierzemy Cię także na wieczorne zdjęcia, gdzie zobaczysz jak zmienia się światło tuż przed i po zachodzie słońca.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z fotografią, a może na co dzień tworzysz zdjęcia i potrzebujesz usystematyzowania wiedzy – ten Kurs jest dla Ciebie! Poruszane zagadnienia obejmują przede wszystkim podstawy fotografii, dzięki czemu każdy początkujący zbuduje solidne fundamenty do robienia dobrych zdjęć.

Szczegółowy opis Kursu i darmowe lekcje znajdziesz na stronie:
https://eduweb.pl/kursy/fotografia/fotografia-od-podstaw.html

Tym kursem zaczynamy Miesiąc z Fotografią na eduweb.pl! Jeśli jeszcze nie posiadasz swojego Pakietu Startowego, możesz odebrać go pod adresem: http://fotografia2017.eduweb.pl/ Znajdziesz w nim w zaproszenia na Warsztaty, darmowe materiały i specjalne oferty. Tego nie można przegapić!

Gorąco zachęcamy Cię do udziału w wydarzeniu i zapoznania się z Kursem!

Powiązane artykuły

Nowości

Kurs Lightroom CC już wkrótce!

Nowości

[PREMIERA] Kurs Cap­ture One – Profesjonalny Warsz­tat Foto­grafa już dostępny!

Nowości

Fotografia festiwalowa – praktyczne wskazówki

  Sezon letni już w pełni! Cieszymy się coraz dłuższymi popołudniami, a ciepłe, pogodne wieczory sprzyjają wyjściom na koncerty plenerowe oraz wyjazdom na różnorodne festiwale. Często jednak…

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności