Nowości

Kurs Fotografii Studyjnej już dostępny!

Witaj, Na eduweb.pl trwa Miesiąc z Fotografią, a my zapraszamy Cię na premierę Kursu Fotografii Studyjnej, który jest już dostępny na: https://eduweb.pl/kursy/fotografia/fotografia-studyjna.html W Kursie…

Witaj,

Na eduweb.pl trwa Miesiąc z Fotografią, a my zapraszamy Cię na premierę Kursu Fotografii Studyjnej, który jest już dostępny na:

https://eduweb.pl/kursy/fotografia/fotografia-studyjna.html

W Kursie poznasz różnego rodzaju lampy błyskowe, które przydadzą Ci się w trakcie sesji, a także omówimy ich wady i zalety. Przedstawimy Ci wszystkie potrzebne funkcje lampy studyjnej, dzięki czemu szybko nauczysz się ją obsługiwać. Poznasz ponad 10 różnych modyfikatorów, które pozwolą Ci uzyskać inny od dotychczasowego rodzaj światła, dzięki czemu uzyskasz oczekiwany efekt. Pokażemy Ci również jak krok po kroku ustawić aparat do pracy z lampami.

W dalszej części chcemy pokazać Ci, jak w praktyce wykonać sesję z profesjonalną modelką, więc zabierzemy Cię na plan zdjęciowy. Powiemy też nieco o postprodukcji zdjęć oraz dowiesz się, jak prawidłowo obrobić Twoje zdjęcia w Photoshopie. Usunięcie niedoskonałości, wyrównanie kolorystyki i przejścia tonalne nie będą dla Ciebie żadnym problemem. Jeśli zajmujesz się fotografią i chciałbyś zacząć pracę w studio, ale nie do końca wiesz jak się do tego zabrać – Kurs Fotografii Studyjnej jest właśnie dla Ciebie!

Sprawdź, co znajdziesz w Kursie:

  • Rodzaje lamp błyskowychlamp
  • Obsługa lamp studyjnych
  • Funkcje specjalne w lampach błyskowych
  • Modyfikatory – rodzaje i efekty
  • Teoria – przygotowanie do pracy w studio
  • Sesja bliskiego portretu
  • Sesja szerszych planów
  • Postprodukcja

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich fotografów, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z fotografią studyjną. To prawdziwa kopalnia wiedzy – w kursie poruszamy wszystkie najważniejsze aspekty, od najbardziej teoretycznych i technicznych zagadnień, przez sesję zdjęciową, aż po postprodukcję zrobionych zdjęć.

Szczegółowy opis Kursu i darmowe lekcje znajdziesz na stronie:
https://eduweb.pl/kursy/fotografia/fotografia-studyjna.html

Trwa Miesiąc z Fotografią na eduweb.plJeśli jeszcze nie posiadasz swojego Pakietu Startowego, możesz odebrać go pod adresem: http://fotografia2017.eduweb.pl/

Gorąco zachęcamy Cię do udziału w wydarzeniu i zapoznania się z Kursem!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

[PREMIERA] Kurs Lightroom CC – Techniki Pracy już na eduweb.pl

Nowości

Kurs Lightroom CC już wkrótce!

Nowości

[PREMIERA] Kurs Cap­ture One – Profesjonalny Warsz­tat Foto­grafa już dostępny!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności