Nowości

Kurs Fotografii Studyjnej już w najbliższy poniedziałek!

Witaj, Mam przyjemność poinformować Cię o nadchodzącej premierze Kursu Fotografii Studyjnej, który ukaże się już w najbliższy poniedziałek 3 kwietnia w ramach Miesiąca z Fotografią na…

Witaj,

Mam przyjemność poinformować Cię o nadchodzącej premierze Kursu Fotografii Studyjnej, który ukaże się już w najbliższy poniedziałek 3 kwietnia w ramach Miesiąca z Fotografią na eduweb.pl!

Jeśli już potrafisz fotografować i chciałbyś zacząć pracę w studio, ale nie do końca wiesz, jak się do tego zabrać – Kurs Fotografii Studyjnej to coś dla Ciebie! Poznasz w nim różnego rodzaju lampy błyskowe, które przydadzą Ci się w trakcie sesji, a także pokrótce przekażemy Ci tajniki fotografii produktowej. W dalszej części zabierzemy Cię na plan zdjęciowy, by pokazać, jak w praktyce wykonać sesję z profesjonalną modelką. Na koniec dowiesz się, jak prawidłowo możesz obrobić swoje zdjęcia, tak, aby nadać głębi i charakteru swoim fotografiom!

Co znajdziesz w kursie?
· Rodzaje lamp błyskowych
· Obsługa lamp studyjnych
· Funkcje specjalne w lampach błyskowych
· Modyfikatory – rodzaje i efekty
· Teoria – przygotowanie do pracy w studio
· Sesja bliskiego portretu
· Sesja szerszych planów
· Postprodukcja

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich fotografów, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z fotografią studyjną. To prawdziwa kopalnia wiedzy – poruszamy wszystkie najważniejsze aspekty, od najbardziej teoretycznych i technicznych zagadnień, przez sesję zdjęciową, aż po postprodukcję zrobionych zdjęć.

Trwa Miesiąc z Fotografią na eduweb.pl! Sprawdź line-up i odbierz za darmo Pakiet Startowy >> http://fotografia2017.eduweb.pl

A tymczasem – do usłyszenia już w poniedziałek!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności