Nowości

Kurs Framer – Tworzenie Interaktywnych Prototypów już wkrótce!

Witaj, Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Framer – Tworzenie Interaktywnych Prototypów w ramach Lata z UX na eduweb.pl. Kurs Framer…

Witaj,

Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Framer – Tworzenie Interaktywnych Prototypów w ramach Lata z UX na eduweb.pl.

Kurs Framer to najlepszy sposób na zdobycie umiejętności, które pozwolą Ci zająć miejsce w gronie najbardziej poszukiwanych na rynku UI/UX Designerów! Dzięki niemu opanujesz umiejętność prototypowania animacji i mikrointerakcji, a także nauczysz się programowania w CoffeScript. Możemy Cię zapewnić, że to najlepsza i najprzyjemniejsza forma nauki programowania, a co najważniejsze – po prostu pożądana obecnie umiejętność na rynku.

W Kursie krok po kroku przygotujemy typowe UI dla aplikacji mobilnych, animacje i przejścia z wykorzystaniem gotowych komponentów. Przeniesiemy projekt aplikacji, którą tworzyliśmy w Kursie Sketch na ekran zegarka, do którego stworzymy animacje, przejścia i ciekawe interakcje.

Czy Kurs jest dla mnie?
Jeśli chcesz tworzyć interaktywne prototypy z wykorzystaniem jednej z najgorętszych technologii, z której korzystają projektanci takich firm jak Twitter, Dropbox czy Instagram – ten Kurs to zdecydowanie coś dla Ciebie! Stanowi on również fundament programowania w najbardziej popularnych technologiach na świecie. Zatem – do dzieła!

Lato z UX/UI
Na eduweb.pl trwa Lato z UX/UI. Podczas wydarzenia premiery mają kursy projektowania UI w Sketch, Figma czy Adobe Experience Design (XD), jak również prototypowania i tworzenia animacji oraz mikrointerakcji – między innymi w Principle czy Flinto.

Jeśli jesteś UX/UI Designerem i chcesz przejść na wyższy poziom wtajemniczenia w projektowaniu – weź udział w wydarzeniu i bądź na bieżąco ze wszystkimi premierami i ciekawymi artykułami na temat UX! Zapisz się pod adresem: http://latozux.eduweb.pl/

Do usłyszenia już w najbliższy poniedziałek – 10 lipca!

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności