Nowości

Kurs Google Analytics już wkrótce!

Cześć, już w najbliższy poniedziałek długo wyczekiwana premiera Kursu Google Analytics! Jeżeli rozwijasz swój startup, prowadzisz własny sklep internetowy lub po prostu zajmujesz się…

Cześć,

już w najbliższy poniedziałek długo wyczekiwana premiera Kursu Google Analytics!

Jeżeli rozwijasz swój startup, prowadzisz własny sklep internetowy lub po prostu zajmujesz się na co dzień marketingiem online i zależy Ci na tym, aby lepiej wyciągać wnioski na podstawie danych, ten materiał to coś dla Ciebie!

Kurs poprowadzi ekspert w branży, Karol Dziedzic – specjalista Google Analytics i Certyfikowany Trener Google AdWords. W swojej pracy łączy działania z obszaru SEM i SEO oraz analityki internetowej w celu maksymalizacji ROI swoich klientów. Jest doświadczonym szkoleniowcem i prelegentem na konferencjach branżowych.

[video width=”1920″ height=”1080″ mp4=”http://blog.eduweb.pl/wp-content/uploads/2018/07/Karol-Dziedzic-zajawka.mp4″][/video]

W kursie wspólnie krok po kroku sprawdzimy poprawność zbieranych danych w Twoim panelu Google Analytics, a także dowiesz się jak konfigurować cele i źródła ruchu pod kątem późniejszych analiz. Nauczysz się weryfikować efektywność kanałów reklamowych, które sprowadzają ruch na Twoją stronę i zaczniesz swobodnie zarządzać budżetami reklamowymi, przerzucając je odpowiednio pomiędzy najlepiej konwertujące źródła. Ponadto, dowiesz się, jak analizować lejki konwersji i jak zwiększać ich przepustowość.  Pokażemy Ci również jak używać Google Tag Managera. Po przerobieniu tego materiału przekonasz się, że w swoich działaniach online, warto skupić się na myśleniu “data driven”, niż ślepo ufać intuicji.

Czy ten kurs jest dla mnie?
Kurs stworzony został z myślą o osobach, które chcą nauczyć się lepiej wyciągać wnioski na podstawie danych. Jeśli już pracujesz z Google Analytics lub dopiero zaczynasz swoją przygodę z analityką internetową i chcesz zwiększyć efektywność swoich działań  – ten kurs to coś dla Ciebie.

Premiera kursu  w poniedziałek 23 czerwca!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Nowości

[PREMIERA] Kurs Google Tag Manager w Praktyce już na eduweb.pl!

Nowości

Już wkrótce – premiera Kursu Google Tag Manager!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności