Nowości

Kurs HTML5 już wkrótce na eduweb.pl!

Witajcie, Mam przyjemność poinformować, że rok szkolny rozpoczynamy od nowej premiery na eduweb.pl. Już w najbliższy poniedziałek 5.09 na stronie ukaże się kurs HTML5!…

Witajcie,

Mam przyjemność poinformować, że rok szkolny rozpoczynamy od nowej premiery na eduweb.pl. Już w najbliższy poniedziałek 5.09 na stronie ukaże się kurs HTML5! Będzie to pozycja obowiązkowa dla każdego webdesignera, w której na przestrzeni ponad 7 godzin zajmujemy się szczegółowo najnowszą odsłoną języka HTML. Temat jest tym bardziej interesujący, że implementacja języka HTML5 w najnowszych przeglądarkach jest już bardzo zaawansowana i możemy zacząć wykorzystywać jego możliwości. Jednocześnie zaczynają się pojawiać naprawdę ciekawe narzędzia do authoringu stron WWW w HTML5 jak Adobe Edge czy Muse. To wszystko sprawia, że ten bardzo aktualny temat zaczyna wyznaczać zupełnie nowy kierunek w projektowaniu stron WWW.

Co znajdziesz w kursie HTML?

  • Praktyczny projekt strony przygotowanej w oparciu o najnowsze standardy
  • Omówienie nowych znaczników HTML5
  • Praca z video oraz canvas w HTML5
  • I wiele, wiele więcej!

W kursie przygotujemy kompletną, działającą stronę WWW z wykorzystaniem HTML5 oraz CSS3. Szczegółowo zapoznamy się z możliwościami oraz tym, jakie funkcje HTML5 można już bezpiecznie stosować na swoich stronach internetowych. Przyjrzymy się części poświęconej projektowaniu aplikacji w HTML5,  pokażemy nowości takie jak geolokalizacja, aplikacje offline czy wykorzystanie webfontów. Jak zwykle, więcej informacji podamy przy okazji premiery kursu, czyli już w poniedziałek!

PS. Już w kolejnych miesiącach zostaną wydane odpowiednio kursy jQuery a także Joomla. Więcej informacji już wkrótce.

PS2. Zapraszamy również na ostatnie dni wyprzedaży na eduweb.pl! Jeszcze tylko przez jeden dzień możesz kupić kursy w promocyjnych cenach na stronie http://www.eduweb.pl/wyprzedaz/. Zostały ostatnie kursy, zapraszamy!

 

Do usłyszenia w poniedziałek,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Nowości

2020 na eduweb – podsumowanie roku

Nowości

5 funkcji, dla których warto przesiąść się na aplikacje Affinity!

Nowości

Lekcje online – wskazówki dla nauczycieli

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności