Nowości

Kurs Infografiki w After Effects już wkrótce!

Witajcie! Mam przyjemność zapowiedzieć kolejną Premierę na eduweb.pl. Tym razem do Waszej dyspozycji oddamy nowy materiał poświęcony tworzeniu animowanych infografik w After Effects!  Kurs…

Zrzut ekranu 2016-09-05 o 14.09.36

Witajcie!

Mam przyjemność zapowiedzieć kolejną Premierę na eduweb.pl. Tym razem do Waszej dyspozycji oddamy nowy materiał poświęcony tworzeniu animowanych infografik w After Effects! 

Kurs zaczniemy od krótkiego omówienia i przypomnienia podstaw animacji oraz pracy z tekstem, a następnie rzucimy się w wir tworzenia własnych presetów animacji, które niesłychanie przyspieszają i ułatwiają pracę, jednocześnie tworząc ją bardziej autorską niżeli w przypadku korzystania z presetów fabrycznych czy zakupionych w sieci! Z każdą kolejną lekcją podnosimy poprzeczkę i wprowadzamy kolejne przydatne pomysły i rozwiązania.

Poruszone w trakcie kursu tematy pomogą zarówno w tworzeniu tekstowych reklam internetowych, jak i telewizyjnych i internetowych reklam produktów, prezentacji danych statystycznych czy nawet pokazu slajdów. Dodatkowym bonusem są lekcje, które stanowią dekonstrukcję animacji reklamowej eduweb.pl – poznawszy już wszystkie niezbędne narzędzia i techniki, w ostatnich lekcjach odtworzysz krok po kroku wybrane ujęcia z reklamy eduweb.pl! Reklamę obejrzeć możesz tutaj:

[iframe id=”https://www.youtube.com/embed/XZiWr0KQH2M”]

Do kursu prócz standardowych materiałów niezbędnych do wykonania lekcji otrzymasz w prezencie od autora kursu zestaw presetów i animowanych masek, które możesz dowolnie wykorzystywać we własnych projektach – również tych komercyjnych!

Do usłyszenia już niedługo, bo w najbliższy poniedziałek – 12 września!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności