Nowości

Kurs InVision i Craft już wkrótce!

Witaj, Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu InVision i Craft! Platforma InVision jest obecnie najbardziej popularnym narzędziem w branży UI/UX, wykorzystywanym przez…

Witaj,

Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu InVision i Craft!

Platforma InVision jest obecnie najbardziej popularnym narzędziem w branży UI/UX, wykorzystywanym przez topowe firmy i agencje. Jej znajomość jest w zasadzie obowiązkowa dla każdego projektanta interfejsów, dlatego z pewnością znajdziesz w tym materiale przydatne dla siebie informacje i wskazówki. Do zalet platformy InVision należy to, że wykorzystasz ją już od wstępnej fazy UX oraz prototypowania, a także pracy w zespole projektowym.

Przejdziemy przez wszystkie fazy projektu – od procesu projektowania w teorii, przez fazę koncepcyjną i prototypowanie, a to wszystko na praktycznym przykładzie strony WWW. Pod koniec kursu, ze wszystkimi elementami uporządkowanymi, przygotujemy finalny prototyp wysokiej złożoności, który będzie zawierał animacje oraz przejścia zaprojektowanych przez nas elementów. Ale to nie wszystko – Kurs stanowi swoiste kompendium dobrych praktyk i całego procesu projektowania, a także tworzenia tak zwanego Systemu Projektowania (Design System).

Czy kurs jest dla mnie?

Kurs przeznaczony jest zarówno dla dla początkujących, jak również tych bardziej zaawansowanych UX/UI designerów, którzy chcą pracować zgodnie z nowymi standardami i w aktualnych technologiach.

Do usłyszenia już w najbliższy poniedziałek – 15 października!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nowy eduweb.pl – co się zmienia?

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Grafika i Interfejsy

Już wkrótce – Kurs UX – w Praktyce!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności