Nowości

Kurs InVision Studio już wkrótce!

Witaj, Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu InVision Studio! InVision Studio to nie tylko kolejna aplikacja dla UI designerów. To sposób na…

Witaj,

Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu InVision Studio!

InVision Studio to nie tylko kolejna aplikacja dla UI designerów. To sposób na to, by poprowadzić Twój projekt przez każdy etap pracy, od wczesnego szkicu, aż po wysokiej jakości prototyp wraz z rozbudowanymi animacjami.

[video width=”1920″ height=”1080″ mp4=”http://blog.eduweb.pl/wp-content/uploads/2018/10/invision-studio-eduweb.mp4″][/video]

InVision cały czas rozwija też ten produkt i dokłada coraz to nowe integracje z samą platformą, która jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań w branży UX. Co ważne, Studio jest przeznaczone zarówno dla użytkowników macOS, jak i (wkrótce) Windowsa. I jeszcze jedno – jest bezpłatne.

W kursie pokażę Ci pracę w Studio na podstawie praktycznego projektu UI aplikacji do wypożyczania supersamochodów. W ramach Studio znajdziesz także gotowe narzędzia do prototypowania, które pozwolą Ci zamienić statyczny interfejs w pełen animacji i mikrointerakcji projekt. Skoncentrujemy się właśnie na stworzeniu tego typu elementów, dodając w ten sposób zupełnie nową warstwę użyteczności do naszej pracy.

Czy kurs jest dla mnie?

Kurs przeznaczony jest dla każdej osoby, która zajmuje się, lub planuje się zająć projektowaniem interfejsów aplikacji czy stron WWW. Potencjał i popularność Studio będą niewątpliwie rosły a ci z projektantów, którzy jako pierwsi poznają jego możliwości, zyskają konkurencyjną przewagę. Jeśli chcesz tworzyć od konceptu do prototypu w jednej aplikacji i przygotowywać atrakcyjne animacje w rekordowym czasie – ten kurs jest dla Ciebie!

Do usłyszenia już w najbliższy poniedziałek – 15 października!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nowy eduweb.pl – co się zmienia?

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Grafika i Interfejsy

Już wkrótce – Kurs UX – w Praktyce!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności