Nowości

Kurs JavaScript i Ajax coraz bliżej!

Kochani! Nadchodzi kolejna premiera na eduweb.pl! Tym razem pora na niezwykle popularne technologie – JavaScript oraz Ajax. Najnowszy kurs oddamy do Waszej dyspozycji już…

Kurs JavaScript i Ajax

Kochani!

Nadchodzi kolejna premiera na eduweb.pl! Tym razem pora na niezwykle popularne technologie – JavaScript oraz Ajax. Najnowszy kurs oddamy do Waszej dyspozycji już za niewiele ponad tydzień, tj. w poniedziałek, 7.02.2011.

Projektowanie nowoczesnych stron WWW trudno jest wyobrazić sobie bez wykorzystania JavaScript a język ten, mimo wieloletniej obecności w przeglądarkach, nadal się rozwija i to na jego bazie powstają najbardziej popularne metodologie oraz frameworki jak Ajax i jQuery! Z pomocą JavaScript do naszych witryn możemy dodać dynamiczne elementy a także skonstruować bardziej zaawansowane aplikacje działające po stronie przeglądarki. W kursie, poza omówieniem fundamentalnych podstaw JavaScript zajmiemy się praktyką przygotowując przykładowo interaktywne formularze z podpowiedziami oraz walidacją pól, galerię z dynamicznie ładowanymi zdjęciami a nawet newsletter oraz system ładowania i zarządzania plikami. Omówimy pracę z Ajaxem, a także połączenie JavaScript z językiem PHP oraz pracę z plikami XML! To oczywiście tylko niewielka część przykładów, z którymi zapoznasz się w kursie.

Co dalej na eduweb? Już w kolejnym miesiącu nowe premiery – przede wszystkim rewelacyny Dreamweaver CS5, pracujemy także nad zaawansowanymi kursami PHP, jQuery oraz kursami systemów CMS. W marcu planujemy także sporą niespodziankę! W pierwszym kwartale roku wydamy jeszcze kilka nowych kursów dla projektantów stron WWW dotyczących najbardziej aktualnych trendów i technologii!

Stay tuned!

Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

[PREMIERA] Kurs React od Podstaw już na eduweb.pl!

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Webdevelopment

eduweb.pl partnerem ConFront JS 2018!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności