Nowości

Kurs Joomla! Tworzenie Dodatków już 6.08

Witam serdecznie, Mam przyjemność zapowiedzieć nasz kolejny materiał poświęcony systemowi CMS Joomla! Tym razem będzie to kurs Zaawansowany, dotyczący tworzenia dodatków do tego popularnego…

Witam serdecznie,

Mam przyjemność zapowiedzieć nasz kolejny materiał poświęcony systemowi CMS Joomla! Tym razem będzie to kurs Zaawansowany, dotyczący tworzenia dodatków do tego popularnego systemu CMS. Przez cały kurs będziemy rozszerzać funkcjonalność Joomli pracując z takimi elementami jak:

  • Autorskie Moduły
  • Komponenty do Joomla!
  • Własne Pluginy
  • Paczki językowe

Na przestrzeni kursu przygotujemy swoje własne, autorskie dodatki w których wykorzystamy jak najwięcej ciekawych elementów zarówno po stronie front-endu jak i zaplecza Joomli! Dzięki temu dowiesz się jakie są najbardziej skuteczne techniki rozszerzania możliwości Twoich stron opartych na tym systemie CMS. Przez cały kurs będziemy pracować z praktycznym, skalowalnym przykładem i wykorzystamy technologie PHP, SQL, JS oraz jQuery. Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy znają podstawy Joomli, lub przerobili już nasze kursy:

W Kursie będziemy pracować na najnowszej wersji Joomla! 2.5, jednak jako bonus pokażemy także szereg nowości w wersji 3.0 a całość materiału będzie zgodna dla Joomla od 1.6 wzwyż.

Premiera kursu już w poniedziałek 6.08! Jego autorem jest Maciej Żukiewicz.

Zapraszam i serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

15 trików WordPressa dla designera i blogera – cz. 2

Nowości

15 trików WordPressa dla designera i blogera – cz. 1

Nowości

Kurs Laravel – Techniki Pracy już dostępny!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności