Nowości

Kurs Kaligrafia i Lettering – Techniki Pracy już dostępny!

Witajcie, Mam ogromną przyjemność zaprosić Was na premierę Kursu Kaligrafia i Lettering – Techniki Pracy! Od dziś jest dostępny na: http://eduweb.pl/kursy/grafika/kaligrafia-lettering-techniki.html Kurs Kaligrafia i  Lettering…

art

Witajcie,

Mam ogromną przyjemność zaprosić Was na premierę Kursu Kaligrafia i Lettering – Techniki Pracy! Od dziś jest dostępny na:

http://eduweb.pl/kursy/grafika/kaligrafia-lettering-techniki.html

Kurs Kaligrafia i  Lettering na eduweb.pl pokaże Ci, jak na różne sposoby szkicować kompozycje liternicze i je digitalizować. Zobaczysz, jak używać różnego rodzaju tradycyjnych narzędzi w projektowaniu liternictwa oraz w jaki sposób je dobierać. Dzięki projektom, które pokazaliśmy w kursie zobaczysz, jak krok po kroku przejść proces projektowania kompozycji literniczej oraz jak różne efekty dają poszczególne sposoby projektowania liternictwa. Zdobędziesz umiejętności, które umożliwią Ci tworzenie letteringu dostosowanego do potrzeb Twoich własnych projektów – brandingu, plakatów, opakowań i logotypów.

W trakcie 4 godzinnego materiału wideo pokażemy Ci jak wygląda projektowanie letteringu już od najwcześniejszego etapu – pracy na papierze.  Przeprowadzając Cię przez pełen proces projektowy, pokażemy Ci podstawy wektoryzowania letteringu w Adobe Illustrator, korygowanie kompozycji jako bitmapy w Adobe Photoshop, szybkie przechwytywanie napisu do postaci wektorowej z Adobe Capture  oraz cyfrowe budowanie kompozycji literniczej z Wacom Cintiq.

Sprawdź co znajdziesz w kursie:

  • Podstawowe terminy typograficzne
  • Wybór narzędzi do letteringu
  • Praca z brushpenem, pędzlami i stalówką
  • Budowanie litery
  • Szkicowanie letteringu
  • Wektoryzacja napisu
  • Praca z bitmapą

Kurs przygotowaliśmy z myślą o wszystkich, którzy zaczynają przygodę z projektowaniem graficznym lub chcieliby poszerzyć swój warsztat o projektowanie liternictwa. Przygotowaliśmy go w taki sposób, abyś mógł skorzystać z niego nawet jeśli nie masz jeszcze doświadczeń związanych z liternictwem. To dawka inspiracji i przekazywanej krok po kroku praktycznej wiedzy o tworzeniu letteringu, która ułatwi Ci budowanie własnych niepowtarzalnych kompozycji literniczych. Kurs może być również podstawą do zdobywania dalszych, zaawansowanych umiejętności w projektowaniu liternictwa i typografii.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem:

http://eduweb.pl/kursy/grafika/kaligrafia-lettering-techniki.html

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z kursem!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności