Nowości

Kurs Kariera w UX – Branża User Experience od Środka już w poniedziałek!

Witaj, już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Kariera w UX – Branża User Experience od Środka. [video width=”1920″ height=”1080″ mp4=”http://blog.eduweb.pl/wp-content/uploads/2018/03/Zajawka-pop-1.mp4″][/video] UX…

Witaj,

już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Kariera w UX – Branża User Experience od Środka.

[video width=”1920″ height=”1080″ mp4=”http://blog.eduweb.pl/wp-content/uploads/2018/03/Zajawka-pop-1.mp4″][/video]

UX Designer to stanowisko coraz bardziej pożądane na rynku pracy. Nic dziwnego, użyteczne i zorientowane na użytkownika strony internetowe to obecnie standard, dlatego firmy tak mocno stawiają na ten aspekt działalności. Jeśli interesujesz się tematem user experience, chcesz pracować w szeroko pojętej branży IT, ale niekoniecznie od strony technicznej, ten kurs pomoże Ci zacząć. Zarówno w Polsce, jak i na Zachodzie branża UX dynamicznie się rozwija i nadal jest mnóstwo miejsc pracy przy ciekawych projektach. Może to dobry moment, żeby poznać ją od środka?

Co znajdę w kursie?

Kurs ten to zbiór najbardziej wartościowych porad autora opartych o jego kilkuletnie doświadczenie w branży i sugestie kilkunastu projektantów UX. Jest nastawiony na praktyczne podejście do tematu tak, abyś wyniósł jak najwięcej i poznał branżę ,,od kuchni”. Dowiesz się czym różni się praca UX Designera w różnego rodzaju agencjach i zespołach wewnętrznych, poznasz  najczęściej używane narzędzia w branży, a także te, których znajomości wymagają rekruterzy. Jako że praca ta polega w dużej mierze na komunikacji z innymi osobami, dowiesz się jakie umiejętności miękkie pomogą Ci zdobyć pracę w tej branży, a także jakich twardych kompetencji wymagać będzie każdy pracodawca.

Czy ten kurs jest dla mnie?

Jeśli planujesz rozpocząć pracę w branży UX, chcesz dowiedzieć się więcej o zawodzie UX Designera, poznać umiejętności, które mogą być wymagane przez pracodawców – ten kurs to coś dla Ciebie. Początkującym designerom podpowie jak stawiać pierwsze kroki w kierunku rozwoju swojej kariery. Kurs przyda się również tym, którzy zarządzają zespołem UX lub rekrutują osoby z tej specjalizacji. Na pewno pomoże zrozumieć specyfikę tego zawodu i wskaże jak ustalać standardy w pracy.

 

Premiera kursu już wkrótce! Do zobaczenia w poniedziałek 26 marca!

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Nowości

2020 na eduweb – podsumowanie roku

Nowości

5 funkcji, dla których warto przesiąść się na aplikacje Affinity!

Nowości

Lekcje online – wskazówki dla nauczycieli

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności