Nowości

Kurs Laravel – Techniki Pracy już dostępny!

Witaj, mam przyjemność zaprosić Cię na premierę kursu Laravel – Techniki Pracy, który jest dostępny ze zniżką -10% na: Laravel – Techniki Pracy Laravel to, obok Symfony, jeden z najpopularniejszych…

Witaj,

mam przyjemność zaprosić Cię na premierę kursu Laravel – Techniki Pracy, który jest dostępny ze zniżką -10% na:

Laravel – Techniki Pracy

Laravel to, obok Symfony, jeden z najpopularniejszych frameworków PHP na świecie. W tym kursie poznasz go od podstaw aż do zaawansowanych technik i zaczniesz tworzyć rozbudowane aplikacje internetowe szybciej, wygodniej i bez frustracji.

Kurs Laravel – Techniki Pracy

Kurs ten rozpoczniemy od omówienia czym jest framework Laravel i co może Ci zaoferować. Następnie zobaczysz jak skonfigurować środowisko do pracy lokalnej w formie wirtualnej maszyny z preinstalowanymi narzędziami tj. PHP, MySQL czy serwerem nginx.

Każda z lekcji przybliżać nas będzie do finalnej wersji projektu, którym będzie aplikacja internetowego bloga. Funkcjonalności, które od podstaw zaimplementujemy to: dodawanie i wyświetlanie wpisów, tworzenie i przypisywanie tagów, komentowanie, rejestracja i logowanie użytkowników czy wyszukiwarka. Każda z nich odkryje przez Tobą możliwości frameworka Laravel i jego sposoby na rozwiązywanie konkretnych problemów.

W następnych lekcjach poznasz model MVC w praktyce, nauczysz się pracy z danymi, a także na praktycznym przykładzie poznasz koncepty autentykacji i autoryzacji. Aby zarządzać wpisami na blogu stworzymy mini sekcję administracyjną, do której dostęp będzie miał wyłącznie użytkownik oznaczony jako administrator. 

Oprócz wymienionych wyżej tematów, w kursie poruszymy również uploadowanie plików na serwer, sposoby tworzenia i wysyłania maili, pracę z Front-endem, debugowanie aplikacji, korzystanie z rozszerzeń tworzonych przez aktywną społeczność Laravel czy techniki wdrażania aplikacji do produkcji.

Sprawdź co znajdziesz w Kursie

  • Praktyczny projekt bloga z mini CMS
  • Model MVC w praktyce
  • Praca z migracjami
  • Tworzenie systemu autentykacji
  • Autoryzacja użytkowników
  • Sposoby wysyłania maili
  • Praca z Front-endem
  • Wdrażanie do produkcji

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs ten jest dla wszystkich tych, którzy znają już podstawy języka PHP i koncepcje relacyjnych baz danych SQL i chcieliby przyjemnie oraz wydajnie tworzyć ambitne aplikacje internetowe. Znajomość samego frameworka Laravel lub podobnych rozwiązań nie jest jednak wymagana. Praca z frameworkiem omawiana jest stopniowo, od podstaw, do bardziej zaawansowanych tematów. 

Szczegółowe opisy Kursu i darmowe lekcje znajdziecie na stronie:

Laravel – Techniki Pracy

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z Kursem!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

[PREMIERA] Kurs Laravel – Techniki Pracy już dostępny!

Nowości

Kurs PHP już wkrótce!

Nowości

Kurs Test Driven Development – Testy Jednostkowe w PHP już wkrótce!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności