Fotografia i Photoshop

Kurs Lightroom 4 i Camera Raw już dostępny!

Witajcie, Jest mi niezwykle miło poinformować o najnowszej premierze na eduweb.pl. Od paru minut dostępny jest: Kurs Photoshop Lightroom 4 i Camera Raw Kurs,…

Witajcie,

Jest mi niezwykle miło poinformować o najnowszej premierze na eduweb.pl. Od paru minut dostępny jest:

Kurs Photoshop Lightroom 4 i Camera Raw

Kurs, który oddajemy do Waszej dyspozycji, to aż 8 godzin materiału o nowościach w Lightroomie 4 a także o pracy z Camera Raw. Jest to jedyny tak obszerny i kompleksowy materiał w sieci. Dodatkowo, jak zwykle będziecie pracować na praktycznych przykładach pod okiem doświadczonego fotografika. Kurs jest przeznaczony zarówno dla osób początkujących, jak i kreatywnych profesjonalistów – grafików i fotografików, którzy teraz będą mogli wycisnąć jeszcze więcej z fantastycznych aplikacji jakimi są Lightroom i Camera Raw. Osobom początkującym polecamy wcześniej zapoznanie się z kursem Photoshop Lightroom – Sztuka Profesjonalnej fotografii.

Najnowsza wersja Adobe Photoshop Lightroom 4 w mojej ocenie jest przełomowa. Nie dlatego, że znajdziecie w niej szereg dodatkowych opcji, wideo czy możliwość tworzenia fantastycznych albumów. Nie dlatego że Lightroom 4 działa szybciej niż jego poprzednik. Nawet nie dlatego, że cena programu Lightroom 4 spadła i jest teraz dużo bardziej przystępna, co niezwykle cieszy. Lightroom w wersji 4 jest genialny z jednego prostego powodu. Zdjęcia, które edytujecie, wyglądają po prostu lepiej. Lepiej niż w Photoshopie, lepiej niż w Lightroom 3. Mechanizmy korekty zostały usprawnione w ten sposób, że to co zrobicie w Lightroomie będzie po prostu wyglądać świetnie.

Lightroom 4 zyskał wiele nowych funkcji, z których te, które najbardziej rzucają się w oczy to nowe moduły Book oraz Map. Pierwszy z nich pozwala na stworzenie efektownej fotoksiążki z podpisami oraz łatwym wykorzystaniem szeregu predefiniowanych szablonów. Drugi pozwala na wykorzystanie geolokalizacji z metadanych, możemy również dodać własne lokacje i przeglądać zdjęcia w kontekście geograficznym.

Ponadto, w końcu mamy możliwość pracy z wideo w Photoshop Lightroom. Możemy importować pliki z cyfrowej lustrzanki a nawet smartfona, wykonać prostą edycję oraz wykorzystać podstawowe narzędzia do korekty obrazu wideo, a następnie wyeksportować film zakodowany w h.264. Mamy także do dyspozycji wariant społecznościowy – publikację na Facebook’u czy Flickr*. Z drobnych ciekawostek, mamy także możliwość zdefiniowania w Lr konta email i wysyłania z jego pomocą zdjęć nad którymi pracujemy.

Szczegółowy opis kursu i przykładowe lekcje znajdziecie na: http://eduweb.pl/kursy/lightroom/lightroom-camera-raw.html

Bezpośrednio kurs można kupić tutaj: http://eduweb.pl/zakup.aspx?Name=lightroom-camera
Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Fotografia i Photoshop

Fotografia wakacyjna – 6 wskazówek od fotografa

Nowości

Kurs Lightroom CC już wkrótce!

Nowości

[PREMIERA] Kurs Cap­ture One – Profesjonalny Warsz­tat Foto­grafa już dostępny!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności