Fotografia i Photoshop

Kurs Lightroom 4 i Camera Raw już w poniedziałek!

Witajcie, Jest mi niezwykle miło zapowiedzieć naszą kolejną premierę. Już w poniedziałek ukaże się kurs Lightroom 4 oraz Camera Raw. Nasz kolejny kurs to…

Witajcie,

Jest mi niezwykle miło zapowiedzieć naszą kolejną premierę. Już w poniedziałek ukaże się kurs Lightroom 4 oraz Camera Raw.

Nasz kolejny kurs to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy zajmują się grafiką i fotografią. W kursie dowiesz się o wszystkich ciekawych nowościach w Lightroom w najnowszej wersji 4. Poznasz między innymi nowe moduły takie jak Map, który pozwala na intuicyjne dodanie danych geolokalizacyjnych do Twoich zdjęć i kolekcji, a także bardzo ciekawy moduł, który pozwala na stworzenie własnej fotoksiążki dosłownie w kilka chwil. Poza tym przyjrzymy się możliwościom edycji wideo w Lightroom 4 oraz szczegółowo omówimy inne ciekawe funkcje.

Poza samym Adobe Photoshop Lightroom w kursie znajdziesz obszerną sekcję dotyczącą aplikacji Camera Raw (która instaluje się razem z Photoshopem). Jest to świetne narzędzie które pozwala na szybką edycję zdjęć, które niekoniecznie są wyłącznie w formacie RAW. Często z Camera Raw można skorzystać jeszcze przed korektą w Lightroomie lub wykorzystać go do edycji pojedynczych fotografii bez konieczności uruchamiania Lightrooma.

Więcej informacji już w poniedziałek.

Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Fotografia i Photoshop

Fotografia wakacyjna – 6 wskazówek od fotografa

Grafika i Interfejsy

Sub Brushes w Affinity Photo – tutorial

Z każdą nową aktualizacją aplikacje Affinity przedstawia swoje nowe narzędzia. Nie inaczej jest z updatem 1.7.1, gdzie w Affinity Photo mamy między innymi możliwość tworzenia kombinowanych pędzli…

Fotografia i Photoshop

Kurs ZBrush i Substance Painter już na eduweb.pl!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności