Nowości

Kurs Lightroom CC już wkrótce!

Witaj, Już w najbliższy poniedziałek premiera Kursu Lightroom CC – Techniki Pracy. Nowa odsłona topowej aplikacji Adobe do edycji i katalogowania zdjęć jest już dostępna…

Witaj,

Już w najbliższy poniedziałek premiera Kursu Lightroom CC – Techniki Pracy.

Nowa odsłona topowej aplikacji Adobe do edycji i katalogowania zdjęć jest już dostępna dla fotografów. Dzięki niej uzyskasz dostęp do swoich zdjęć w dowolnym miejscu i z dowolnego urządzenia, na jakim aktualnie pracujesz. Tą wygodę docenią zarówno osoby, które fotografią zajmują się amatorsko, jak również profesjonaliści. Od teraz wykonaną telefonem fotografię możesz natychmiast w wersji desktopowej edytować w Photoshopie.

[video width=”1920″ height=”1080″ mp4=”http://blog.eduweb.pl/wp-content/uploads/2018/08/Lightroom-cc-zajawka-napisy.mp4″][/video]

Nowością, która zdecydowanie ułatwi Twoją pracę jest Adobe Sensei czyli inteligentna technologia, dzięki której będziesz mógł łatwo odnaleźć fotografie, które zawierają konkretne obiekty czy osoby, bez konieczności ich tagowania. Jakub Kaźmierczyk w kursie opowie Ci również o tym, w jaki sposób zdjęcia są uploadowane, gdzie znajdują się ich kopie zapasowe, jak nimi skutecznie zarządzać, a także jak zabezpieczyć fotografie przed niepożądanym usunięciem.

Czy kurs jest dla mnie?

Kurs jest nastawiony na omówienie wszystkich funkcji nowej aplikacji Lightroom CC oraz pokazanie praktycznej pracy ze zdjęciami. Skorzystają z niego osoby początkujące, które zaczynają przygodę z fotografią bądź hobbystycznie obrabiają zdjęcia i chcą skutecznie je katalogować. Jednak kurs będzie też przydatny dla profesjonalistów, którzy na co dzień mają do czynienia z dziesiątkami zdjęć i chcą w szybki i wydajny sposób pracować, z użyciem najnowszego oprogramowania.

Do usłyszenia już w najbliższy poniedziałek –  20 sierpnia.

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Fotografia i Photoshop

Fotografia wakacyjna – 6 wskazówek od fotografa

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności