Nowości

Kurs Lightroom – Techniki Pracy już dostępny!

Witajcie, Mam przyjemność poinformować o premierze najnowszego kursu na eduweb.pl – tym razem jest to kurs poświęcony Adobe Lightroom! Mowa dokładnie o kursie: Kurs Lightroom –…

art

Witajcie,

Mam przyjemność poinformować o premierze najnowszego kursu na eduweb.pl – tym razem jest to kurs poświęcony Adobe Lightroom! Mowa dokładnie o kursie:

Kurs Lightroom – Techniki Pracy

Rozpoczynasz swoją przygodę z obróbką fotografii, bądź już pracujesz, ale chcesz poznać wszystkie możliwości, jakie daje Ci Photoshop Lightroom? Adobe Photoshop Lightroom to fantastyczne narzędzie, dedykowane zarówno dla profesjonalnych fotografików, jak i osób, które pasjonują się tą dziedziną i chcą, by robione przez nich zdjęcia wyglądały jak ze studio z prawdziwego zdarzenia. W Kursie poznasz wszystkie tajniki Photoshop Lightroom a jego autor – profesjonalny fotograf i trener, udzieli Ci także wielu wskazówek związanych z optymalizacją samych technik fotografii.

Kurs Adobe Lightroom CC

W kursie, na praktycznych przykładach, na przestrzeni 7 godzin materiału, poznasz cały interfejs i wszystkie najważniejsze narzędzia programu Adobe Photoshop Lightroom. Ponieważ korzystanie z Lightrooma jest bardzo intuicyjne, kurs nakierowany jest na przekazanie warsztatu profesjonalnego fotografika, jakim jest autor kursu – Paweł Brzozowski. Poza opanowaniem programu, otrzymasz zatem bezcenne wskazówki na temat samego fotografowania – zasad kompozycji, poprawnych ustawień aparatu i ekspozycji, czy nawet kalibracji monitora. Autor, prezentując dziesiątki przykładowych zdjęć analizuje najlepsze praktyki w tym zakresie.

Zagadnienia jakie poruszone zostaną w kursie to między innymi:

  • Omówienie interfejsu, narzędzi i paneli
  • Profile kolorów, ekspozycja, kadrowanie
  • Teoria edycji zdjęć na praktycznych przykładach
  • Katalogowanie zdjęć, zarządzanie kolekcjami
  • Współpraca z zewnętrznymi programami
  • Najciekawsze nowości w Lightroom CC
  • Pliki źródłowe i gotowe presety
  • I wiele, wiele więcej!

Dokładny opis zawartości oraz darmowe Wprowadzenie znajdziesz pod linkiem:

http://eduweb.pl/kursy/lightroom/lightroom-techniki-pracy.html

Kurs przeznaczony jest dla osób, które pasjonują się fotografią – zarówno amatorsko wykonując zdjęcia, jak i dla tych, którzy zajmują się tym profesjonalnie. Lightroom jest programem uniwersalnym – dla osoby, która amatorsko fotografuje, będzie to genialne narzędzie do osiągnięcia zadziwiającego efektu na zwykłych zdjęciach Nieważne czy edytujesz je na potrzeby strony internetowej którą tworzysz, sklepu, chcesz umieścić zdjęcia produktów na aukcji czy po prostu wydrukować i oprawić – Lightroom z powodzeniem przekształci Twoje fotografie tak, by wyglądały jak robione z wykorzystanie najlepszego aparatu. Zawodowcom natomiast pozwoli skutecznie zarządzać kolekcjami i w prosty sposób osiągnąć jeszcze więcej, niż dają im możliwości sprzętowe.

Kurs Adobe Lightroom CC

Pozostaje mi jedynie zaprosić do zapoznania się z przygotowanym kursem!

Aleksander Martyniak

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności