Nowości

Kurs LinkedIn i Personal Branding już dostępny!

Witajcie, W ramach Social Media Week na eduweb.pl mam przyjemność zaprosić Was na premierę Kursu LinkedIn i Personal Branding – Budowanie Marki Osobistej, który…

Witajcie,

W ramach Social Media Week na eduweb.pl mam przyjemność zaprosić Was na premierę Kursu LinkedIn i Personal Branding – Budowanie Marki Osobistej, który od dziś jest dostępny na:

http://eduweb.pl/kursy/marketing/linkedin-personal-branding.html

art

Jednym z miejsc, które warto wykorzystać, aby skutecznie kreować swoją markę osobistą jest portal LinkedIn umożliwiający budowanie sieci zawodowych kontaktów. Jeśli zastanawiacie się jak zadbać o swój wizerunek, a przy okazji pozyskać nowych klientów mamy coś dla Was. Dzięki Kursowi LinkedIn i Personal Branding dowiecie się jak wykorzystać w pełni moc tego portalu i na co zwracać uwagę przy budowaniu swojego profilu w social media. Poznacie tajniki związane z pozyskiwaniem rekomendacji i zwiększaniem swojego zasięgu.

Podczas 6 godzinnego Kursu zdradzimy Ci tajniki skutecznego działania – przeanalizujemy ustawienia prywatności, strategie udzielania rekomendacji i to, komu warto przedstawić jakie umiejętności. Podpowiemy jak wykorzystać różne ukryte funkcje, jak zapisać się do grup i które z nich wybrać, jak opublikować darmowe ogłoszenie o pracę i znaleźć dzięki niemu dobrych pracowników. Poznacie cały ekosystem dookoła LinkedIn, a także możliwości portalu Slideshare. Pomożemy Ci przeanalizować Twoje mocne i słabe strony, a w końcu scharakteryzować cel, do którego dążysz. Pokażemy Ci proces budowania marki nie tylko na portalu Linkedin ale i w całej sieci.

Kurs prowadzi Monika Czaplicka autorka bloga czaplicka.eu. Na co dzień specjalizuje się w budowaniu wizerunku marek i pomaga im wyjść z kryzysów w social media. Pracuje dla klien­tów z róż­nych dzie­dzin, przez lata zaj­mo­wała się mar­ke­tin­giem szep­ta­nym oraz przy­go­to­wy­wa­niem stra­te­gii mar­ke­tin­go­wych.

Sprawdź co znajdziesz w kursie:

  • Świadome budowanie marki osobistej
  • Efektywne działanie na portalu LinkedIn
  • Skuteczne pozyskiwanie nowych klientów
  • Siła networkingu i sposoby na budowanie relacji
  • Możliwości promocji na Slideshare
  • Optymalizacje profilu pod kątem klientów i head hunterów
  • Promocja firmy i marki własnej na LinkedIn
  • I wiele, wiele więcej

Kurs przygotowaliśmy z myślą o wszystkich tych, którzy chcą budować swoją markę osobistą, czyli dla freelancerów lub osób, którzy startują ze swoja firmą lub po prostu chcą dbać o swój wizerunek w sieci i pozyskiwać nowych klientówJeśli networking to dla Ciebie czarna magia, szukasz praktycznych porad na budowanie swojej marki osobistej i chcesz poznać możliwości portalu Linkedin ten Kurs zdecydowanie Ci to ułatwi.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem:

http://eduweb.pl/kursy/marketing/linkedin-personal-branding.html

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z kursem!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności