Nowości

Kurs Marketing Produktów – Skuteczne Wprowadzanie Produktu na Rynek już dostępny!

Witaj, mam przy­jem­ność zapro­sić Cię na pre­mierę Kursu Marketing Produktów – Skuteczne Wprowadzanie Produktu na Rynek, który od dziś jest dostępny na: https://eduweb.pl/kursy/marketing/marketing-produktow-skuteczne-wprowadzanie-na-rynek.html  Jeśli…

Witaj,

mam przy­jem­ność zapro­sić Cię na pre­mierę Kursu Marketing Produktów – Skuteczne Wprowadzanie Produktu na Rynek, który od dziś jest dostępny na:

https://eduweb.pl/kursy/marketing/marketing-produktow-skuteczne-wprowadzanie-na-rynek.html 

Jeśli planujesz wprowadzenie swojego produktu na rynek, jesteś właścicielem firmy lub product managerem – poznaj szczegółowe procesy i odpowiednie struktury, dzięki którym Twój produkt będzie miał szansę odnieść sukces i nie przejdzie bez echa. Paweł Tkaczyk, autor kursu i niekwestionowany specjalista w dziedzinie budowania marki, pomoże Ci zaplanować pre-launch oraz launch produktu i podpowie jakie działania marketingowe oraz wizerunkowe powinieneś podjąć już na długi czas przed zaplanowaną premierą.

Na początku pokażemy Ci jak przeprowadzić badania oczekiwań Twoich klientów, analizować je, a także tworzyć persony, które będą kluczowe przy budowaniu sukcesu Twojego biznesu. Dowiesz się jak w sposób zorganizowany przeprowadzić premierę, by nie przebiegła ona w sposób chaotyczny, a następnie wspólnie przeanalizujemy cykl życia produktu. Pokażemy Ci, jak powinieneś analizować poszczególne fazy i jakich efektów możesz się spodziewać, a także jakich błędów musisz się wystrzegać. Jeśli jesteś przedsiębiorcą – powinieneś w szczególny sposób skupić się również na skalowaniu, a także rozplanować zatrudnianie odpowiedniego zespołu, który pokieruje Twój biznes w odpowiednią stronę.

Sprawdź co znaj­dziesz w Kur­sie:

  • Planowanie działań przed premierą
  • Prowadzenie badań konsumenckich
  • Tworzenie person
  • Schematy wprowadzania produktu na rynek
  • Cykl życia produktu
  • Działania po premierze produktu
  • Wyzwania stojące przed przedsiębiorcami
  • Uczenie się na błędach swojego biznesu

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które stoją przed wyzwaniem wprowadzenia na rynek nowego produktu i chcą zrobić to w sposób zorganizowany. Materiał będzie pomocny w zaplanowaniu szczegółowych procedur, które sprawią, że Twój produkt czy marka odniesie sukces na rynku.

Szcze­gó­łowy opis Kursu i dar­mowe lek­cje znaj­dzie­cie na stro­nie:

https://eduweb.pl/kursy/marketing/marketing-produktow-skuteczne-wprowadzanie-na-rynek.html

Gorąco zachę­camy do zapo­zna­nia się z Kur­sem!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności