Nowości

Kurs Marketing Produktów – Skuteczne Wprowadzanie Produktu na Rynek już dostępny!

Witaj, mam przy­jem­ność zapro­sić Cię na pre­mierę Kursu Marketing Produktów - Skuteczne Wprowadzanie Produktu na Rynek, który od dziś jest dostępny na: https://eduweb.pl/kursy/marketing/marketing-produktow-skuteczne-wprowadzanie-na-rynek.html  Jeśli…

Witaj,

mam przy­jem­ność zapro­sić Cię na pre­mierę Kursu Marketing Produktów – Skuteczne Wprowadzanie Produktu na Rynek, który od dziś jest dostępny na:

https://eduweb.pl/kursy/marketing/marketing-produktow-skuteczne-wprowadzanie-na-rynek.html 

Jeśli planujesz wprowadzenie swojego produktu na rynek, jesteś właścicielem firmy lub product managerem – poznaj szczegółowe procesy i odpowiednie struktury, dzięki którym Twój produkt będzie miał szansę odnieść sukces i nie przejdzie bez echa. Paweł Tkaczyk, autor kursu i niekwestionowany specjalista w dziedzinie budowania marki, pomoże Ci zaplanować pre-launch oraz launch produktu i podpowie jakie działania marketingowe oraz wizerunkowe powinieneś podjąć już na długi czas przed zaplanowaną premierą.

Na początku pokażemy Ci jak przeprowadzić badania oczekiwań Twoich klientów, analizować je, a także tworzyć persony, które będą kluczowe przy budowaniu sukcesu Twojego biznesu. Dowiesz się jak w sposób zorganizowany przeprowadzić premierę, by nie przebiegła ona w sposób chaotyczny, a następnie wspólnie przeanalizujemy cykl życia produktu. Pokażemy Ci, jak powinieneś analizować poszczególne fazy i jakich efektów możesz się spodziewać, a także jakich błędów musisz się wystrzegać. Jeśli jesteś przedsiębiorcą – powinieneś w szczególny sposób skupić się również na skalowaniu, a także rozplanować zatrudnianie odpowiedniego zespołu, który pokieruje Twój biznes w odpowiednią stronę.

Sprawdź co znaj­dziesz w Kur­sie:

  • Planowanie działań przed premierą
  • Prowadzenie badań konsumenckich
  • Tworzenie person
  • Schematy wprowadzania produktu na rynek
  • Cykl życia produktu
  • Działania po premierze produktu
  • Wyzwania stojące przed przedsiębiorcami
  • Uczenie się na błędach swojego biznesu

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które stoją przed wyzwaniem wprowadzenia na rynek nowego produktu i chcą zrobić to w sposób zorganizowany. Materiał będzie pomocny w zaplanowaniu szczegółowych procedur, które sprawią, że Twój produkt czy marka odniesie sukces na rynku.

Szcze­gó­łowy opis Kursu i dar­mowe lek­cje znaj­dzie­cie na stro­nie:

https://eduweb.pl/kursy/marketing/marketing-produktow-skuteczne-wprowadzanie-na-rynek.html

Gorąco zachę­camy do zapo­zna­nia się z Kur­sem!

Powiązane artykuły

Office i Narzędzia

eduweb.pl na ngPoland 2018!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Fotografia i Photoshop

[PREMIERA] Kurs Adobe Illustrator – Techniki Zaawansowane już na eduweb.pl!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności