Fotografia i Photoshop

Kurs Photoshop CS4

Photoshopa nie trzeba przedstawiać – każdy wie, że jest to najlepszy i najbardziej wszechstronny program do edycji zdjęć. Dodatkowo, Photoshop posiada zaawansowane narzędzia dla…

Kurs Photoshop

Photoshopa nie trzeba przedstawiać – każdy wie, że jest to najlepszy i najbardziej wszechstronny program do edycji zdjęć. Dodatkowo, Photoshop posiada zaawansowane narzędzia dla grafika i projektanta stron internetowych. Najnowsza wersja Photoshop CS4 zawiera istotne zmiany w porównaniu do wersji poprzednich – całkowicie zreorganizowany został interfejs, a także dodano wiele nowych, ciekawych funkcjonalności z niesamowitym panelem Adjustments i narzędziami takimi jak Content-Aware-Scaling na czele.

Ogromne możliwości niosą za sobą niezliczoną ilość narzędzi i technik, które zostały omówione w najnowszej pozycji eduweb.pl, która zawiera 7 godzin wideo tutoriali z polskim lektorem:

Kurs Photoshop CS4

Poza tym, że jest to jedyny kurs najnowszej wersji Photoshopa, przedstawia on funkcje programu w sposób kompleksowy i szczegółowo omawia najważniejsze z nich. To nie jest kolejny kurs, który jedynie przedstawia mnóstwo przykładów, jak np. „efekt deszczu na zdjęciu” czy „efekt podbitych oczu”. W praktyce takie kursy uczą jedynie powtarzania czynności, których tak na prawdę nie będziemy mieli potrzeby w przyszłości zastosować. Autorzy kursu prezentują szerokie podejście do zagadnień narzędzi i technik programu, prezentując je na praktycznych przykładach, tak abyś potrafił do każdego zdjęcia zastosować prawidłową technikę.

W kursie szeroko zostały omówione narzędzia służące do selekcji i wycinania elementów obrazków, narzędzia służące do tworzenia grafiki w Phtotoshopie, techniki retuszu zdjęć wraz z praktycznymi przykładami oraz projektem korekty fotografii modelki. Znalazły się w nim również przykłady poszczególnych zastosowań jak tworzenie przycisków na strony internetowe oraz interesujących grafik czy poprawa wyglądu zdjęć.

Kurs jest przeznaczony zarówno dla początkujących użytkowników Photoshopa, jak i dla osób, które chcą poznać alternatywne metody pracy z tym rewelacyjnym programem oraz nowe narzędzia wersji CS4. Omówione w kursie zastosowania są uniwersalne zarówno dla osób, które zajmują się grafiką na potrzeby stron internetowych cy druku, jak i pasjonatów fotografii. Każdy znajdzie coś w kursie coś dla siebie. Dla osób, które zastanawiają się nad zakupem kursu, dostępne są przykładowe lekcje – znajdziesz je pod adresem:

http://www.eduweb.pl/Kurs_Photoshop/

Zagadnienia, które zostały poruszone w kursie to między innymi:

  • Prezentacja Interfejsu, podstawowych narzędzi i paneli programu
  • Wyjaśnienie zagadnień teoretycznych jak profile kolorów czy typografia
  • Sposoby zaznaczania obiektów, w tym zaawansowane techniki jak selekcja z pomocą maski, polecenia Color Rang, czy filtra Liquify
  • Przedstawienie teorii edycji zdjęć przez praktyczne zastosowania, przykładowo: podmiana nieba, zmiana koloru oczu, zmiana tła, poprawianie cery czy efekt lustra
  • Praktyczny projekt – retusz zdjęcia modelki
  • Efekty specjalne – filtry, tryby mieszania, efekty warstw
  • Omówienie narzędzi do tworzenia grafiki jak pędzle czy kształty oraz praktyczne przykłady takie jak efekty na tekście, przyciski na strony internetowe, ramki zdjęć.
  • Omówienie skryptów przyspieszających pracę z Adobe Photoshop oraz gotowe skrypty np. automatyczne przycinanie wielu zdjęć, efekt panoramy czy zmiana rozmiarów kilku obrazków.
  • Dodatkowe narzędzia programów jak Galeria Zdjęć czy tworzenie podglądu zdjęcia do umieszczenia na stronie www.
  • I wiele więcej… szczegóły oraz dokładny spis treści kursu znajdziesz na stronie http://www.eduweb.pl/Kurs_Photoshop/

Kurs jest dostępny w wersji on-line oraz wersji wysyłkowej na płycie DVD. Jego ceny to odpowiednio 37,50 zł oraz 43,50 zł. Kurs można nabyć na tej stronie:

http://www.eduweb.pl/Kursy/PhotoshopPay.aspx

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Nowości

2020 na eduweb – podsumowanie roku

Nowości

5 funkcji, dla których warto przesiąść się na aplikacje Affinity!

Nowości

Lekcje online – wskazówki dla nauczycieli

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności