Fotografia i Photoshop

Kurs Photoshop i Cinema 4D już dostępny!

Witajcie, Na eduweb.pl dostępny jest już nasz najnowszy kurs: Photoshop i Cinema 4D – Techniki Pracy Zobacz jak niesamowite efekty daje połączenie najbardziej popularnego środowiska…

ART

Witajcie,

Na eduweb.pl dostępny jest już nasz najnowszy kurs:

Photoshop i Cinema 4D – Techniki Pracy

Zobacz jak niesamowite efekty daje połączenie najbardziej popularnego środowiska graficznego Adobe Photoshop, z potencjałem narzędzi 3D, czyli świetnej Cinemy 4D. Stwórz imponujące ilustracje i zobacz, jak w Photoshop i 3D pracują najlepsi w branży.

Co w kursie?

  • Kompleksowe omówienie dwóch projektów wykonanych w Cinema 4D i Photoshop
  • Zbiór ciekawych porad, technik pracy i sztuczek
  • Wiedza tajemna Wojciecha Magierskiego
  • Cała masa porad dotyczących popularnych narzędzi Cinema 4D i Photoshopa
  • Kreatywne podejście do filtrów, masek, pędzli i fotomanipulacji
  • Wiele interesujących technik pracy z modelowaniem, oświetleniem I teksturowaniem

W kursie szczegółowo omawiamy proces powstawania kilku ilustracji z wykorzystaniem Cinema 4D oraz Photoshop. Większość elementów ilustracji powstanie w całości w 3D, dzięki czemu będziesz miał pełną swobodę w tworzeniu kompozycji, dostosowaniu oświetlenia, oraz kontrolę nad kluczowymi elementami. Tworzenie takich ilustracji, praktycznie bez użycia stocków sprawi, że Twoje prace będą jedyne w swoim rodzaju. Najpierw wymodelujemy obiekty i stworzymy scenę w Cinema 4D, przy okazji omawiając najważniejsze narzędzia tej aplikacji, nastepnie udamy się do Photoshopa aby tam wykonać postprodukcję naszego renderu oraz dodać efekty wizualne i adjusty. Po drodze mnóstwo trików i technik związanych z użyciem narzędzi graficznych i 3D.

Kurs przeznaczony jest dla osób, które znają dobrze program Adobe Photoshop, natomiast dopiero zaczynają swoją przygodę z Cinema 4D, lub chcą zobaczyć, jak, nawet z pomocą innych narzędzi 3D, pracować nad kreatywnymi ilustracjami. Jeśli jeszcze nie zetknąłeś się z 3D – nie martw się, kurs został tak opracowany abyś mógł płynnie wejść w to nowe środowisko. Natomiast jeśli już masz doświadczenie, zobaczysz wiele ciekawych technik które usprawnią Twój warsztat!

Zobacz pełny opis kursu na: http://www.eduweb.pl/kursy/cinema/cinema-photoshop.html

Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Grafika i Interfejsy

Sub Brushes w Affinity Photo – tutorial

Z każdą nową aktualizacją aplikacje Affinity przedstawia swoje nowe narzędzia. Nie inaczej jest z updatem 1.7.1, gdzie w Affinity Photo mamy między innymi możliwość tworzenia kombinowanych pędzli…

Fotografia i Photoshop

Kurs ZBrush i Substance Painter już na eduweb.pl!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności