Nowości

Kurs Photoshop Masterclass 2 – Tajniki Kreacji już wkrótce!

Witaj, Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Photoshop Masterclass 2 – Tajniki Kreacji. Podczas Kursu poznasz zagadnienia związane z pracą w…

Witaj,

Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Photoshop Masterclass 2 – Tajniki Kreacji.

Podczas Kursu poznasz zagadnienia związane z pracą w Photoshopie – od szkicu, poprzez malowanie, wykorzystanie zdjęć, aż po finalną korekcję koloru i post produkcję. Wszystkie prace w kursie wykonane są bardzo szczegółowo, dlatego będziesz mógł prześledzić cały proces tworzenia każdej z nich i dowiesz się jakich narzędzi użyć do poszczególnych kroków.

W Kursie stworzymy trzy kompletne projekty graficzne, na podstawie których pokażemy Ci jak użyć przeróżnych technik i funkcji Photoshopa, takich jak m.in.  fotomanipulacja czy cyfrowe malarstwo. Dowiesz się jak wykonać korekcję koloru do stworzenia ilustracji fantasy. W kursie omówimy m.in. techniki użyte przy stworzeniu projektu surrealnej ilustracji wykorzystanej do okładki magazynu Practical Photoshop Polska, którą zbudujemy od podstaw. Umiejętności, które nabędziesz podczas kursu, przydadzą się szczególnie podczas pracy dla branży muzycznej, filmowej, gier wideo, a także w reklamie.

Czy kurs jest dla mnie?

Jeśli już pracujesz w Photoshopie i chcesz tworzyć autorskie ilustracje, a może dopiero zaczynasz, ale zapoznałeś się już z podstawami, to dzięki temu kursowi dowiesz się jak tworzyć niezwykłe ilustracje z wykorzystaniem zdjęć oraz technik cyfrowego malarstwa.

Do usłyszenia już w najbliższy poniedziałek –  13 listopada!

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności