Fotografia i Photoshop

Kurs Photoshop Masterclass już w poniedziałek!

Witajcie, Już w najbliższy poniedziałek, 19.11. ukaże się nasz najnowszy kurs Adobe Photoshop Masterclass!  Na eduweb.pl staramy się zawsze dostarczać Wam wiedzę w najwyższej…

Witajcie,

Już w najbliższy poniedziałek, 19.11. ukaże się nasz najnowszy kurs Adobe Photoshop Masterclass! 

Na eduweb.pl staramy się zawsze dostarczać Wam wiedzę w najwyższej jakości od absolutnych autorytetów w danej dziedzinie. W naszych kursach znajdziesz esencję praktycznej wiedzy oraz projekty, które komercyjnie realizujemy dla największych marek jak Intel, Ford, Mercedes czy Coca-Cola.

Photoshop Masterclass to wyjątkowy materiał w którym zobaczysz jak pracuje Wojciech Magierski – światowej klasy ilustrator, którego prace publikowane są w najlepszych branżowych magazynach. Wojciech podzieli się z Wami najlepszymi technikami Photoshop, które wykorzystuje na co dzień, a także pokaże krok po kroku, jak wykonać trzy fantastyczne projekty, których fragmenty możecie zobaczyć poniżej:

 

Photoshop Masterclass to jedyny taki materiał w sieci, gdzie dajemy Ci możliwość sprawdzenia, jak pracują najlepsi graficy w branży, jednocześnie doskonaląc swój warsztat i poznając zaawansowane narzędzia Adobe Photoshop. Jeszcze nigdy wcześniej żaden z artystów nie zdecydował się odkryć wszystkich tajników swojej pracy. Opanowanie omawianych w kursie technik pozwoli Ci osiągnąć zupełnie nowy poziom i możliwości w projektowaniu z pomocą Adobe Photoshop.

Ten kurs to materiał obowiązkowy dla każdego, kto zajmuje się cyfrową grafiką. Photoshop Masterclass to także kolejny kurs, który wchodzi w skład Kompendium Photoshop na eduweb.pl. Oprócz niego, sprawdźcie najnowsze kursy:

Polecamy ich przerobienie w pierwszej kolejności, ponieważ w Photoshop Masterclass zakładamy, że opanowaliście już niemal perfekcyjnie zagadnienia omawiane w poprzednich materiałach.

Zatem – do usłyszenia!
Grzegorz Róg

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Grafika i Interfejsy

Affinity Publisher – czy Adobe będzie miało konkurencję?

Grafika i Interfejsy

Sub Brushes w Affinity Photo – tutorial

Z każdą nową aktualizacją aplikacje Affinity przedstawia swoje nowe narzędzia. Nie inaczej jest z updatem 1.7.1, gdzie w Affinity Photo mamy między innymi możliwość tworzenia kombinowanych pędzli…

Nowości

Już wkrótce – InDesign od Podstaw!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności