Nowości

Świąteczny kurs PHP 5 i kolejne premiery!

Witam Świątecznie! Przed nami jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku! Już w nadchodzącym tygodniu oddamy do Waszej dyspozycji kurs „Programowanie w PHP 5…

Witam Świątecznie!

Przed nami jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku! Już w nadchodzącym tygodniu oddamy do Waszej dyspozycji kurs „Programowanie w PHP 5 – Podstawy”! Sam kurs to niespełna 8 godzin(!) materiałów które od podstaw, krok po kroku, wprowadzą Cię we wspaniały świat programowania w PHP 5 i tworzenia stron WWW z pomocą tego języka. PHP 5 to najbardziej popularna platforma służąca do projektowania dynamicznych serwisów internetowych. Swój sukces zawdzięcza ogromnym możliwościom i jednocześnie elastycznej, intuicyjnej składni która jest prosta do opanowania nawet przez początkujących twórców internetowych serwisów. Znajomość PHP pozwoli Ci zarówno dodać elementy dynamiczne do swojej strony, jak również komunikować się z bazą danych i zbierać informacje o użytkownikach, stworzyć system logowania, okienko newsów, forum dyskusyjne czy kompletny panel administracyjny (CMS) z pomocą którego będziesz mógł zarządzać treścią na Twojej witrynie. Jednak to nie wszystko – umiejętność pracy z PHP gwarantuje dużo większą elastyczność przy pracy z popularnymi systemami opartymi właśnie na tym języku, jak WordPress czy Joomla! Jednym słowem – jest to pozycja obowiązkowa dla osób, które profesjonalnie chcą zająć się tworzeniem dynamicznych stron WWW!

Kurs został oparty o praktyczne przykłady i wskazówki płynące z doświadczenia absolutnego eksperta w tej dziedzinie. Materiał przygotował dla nas Mateusz Manaj, który od wielu lat programuje w PHP a przy tym jest świetnym trenerem. Poza wiedzą teoretyczną w kursie poruszone zostały niezwykle ciekawe tematy związane z najlepszymi technikami tworzenia stron WWW i umiejętnym wykorzystaniem takich elementów jak cookies czy sesje w kontekście tworzenia udanych aplikacji webowych.

Kurs PHP 5 ukaże się do połowy nadchodzącego tygodnia. Ze swojej strony zapewniam, iż kursy zamówione na DVD dotrą do Was jeszcze przed Świętami, a sam kurs będzie wyjątkowym prezentem! Jednak z uwagi na okres świąteczny, aby mieć pewność, że przesyłka dojdzie na Święta, warto złożyć zamówienie jak najszybciej!

Moi Drodzy, to jeszcze nie wszystko, co mamy Wam do zaoferowania. Pracujemy nad kolejnymi webowymi produkcjami i już dziś mogę Was zapewnić, że w kolejnym miesiącu ukażą się kursy nowoczesnych technologii webowych – JavaScript a także jQuery oraz Ajax. Osobiście zajmuję się też przygotowaniem kursów obsługi systemów CMS, jak WordPress czy Joomla!, pojawią się też nowe kursy Photoshop’a i Dreamweavera CS5 🙂 Jak widzicie, nadchodzące dni i tygodnie zapowiadają się naprawdę przełomowo!

Do usłyszenia już wkrótce!

Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Kurs Laravel – Techniki Pracy już dostępny!

Nowości

[PREMIERA] Kurs Laravel – Techniki Pracy już dostępny!

Nowości

Kurs PHP już wkrótce!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności