Nowości

Kurs PHP – Techniki Pracy już dostępny!

Witajcie, Mam przyjemność poinformować o najnowszej premierze na eduweb.pl. Od kilku minut dostępny jest kurs PHP – Techniki Pracy. W kursie znajdziecie między innymi…

kurs php od eduweb.pl

Witajcie,

Mam przyjemność poinformować o najnowszej premierze na eduweb.pl. Od kilku minut dostępny jest kurs PHP – Techniki Pracy. W kursie znajdziecie między innymi najlepsze techniki tworzenia stron WWW z wykorzystaniem języka server-side, jakim jest PHP. Na cały kurs składa się rekordowa ilość niemal 11 godzin wideo tutoriali najwyższej jakości, przygotowanych przez eksperta. Jest to kolejny kurs, po kursie podstawowym, wchodzący w skład Kompendium PHP na eduweb.pl. Na przestrzeni całego materiału dowiesz się, jak tworzy się serwisy internetowe z wykorzystaniem PHP, takie jak sklepy, fora dyskusyjne, czy witryny biznesowe. Wszystko to na przykładzie konkretnej strony, którą stworzymy w kursie krok po kroku.

W kursie PHP – Techniki Pracy znajdziesz szczegółowe omówienie zaawansowanych technik programowania obiektowego, czy pracy z bazami danych. Poznasz metody tworzenia zapytań z PHP oraz samej organizacji bazy danych. Wdrożymy dzięki temu szereg konkretnych przykładów – komponentów, takich jak logowanie czy rejestracja użytkowników na naszej stronie, oraz system dynamicznego dodawania artykułów i ich oceniania przez użytkowników. Skoncentrujemy sie także na bezpieczeństwie kodu omawiając najbardziej popularne techniki obrony przed atakami na nasz serwis. Przyjrzymy się tworzeniu plików i folderów z poziomu PHP a także zarządzaniu użytkownikami i ich uprawnieniami.

Co jeszcze znajdziesz w kursie?

  • Metody pracy z szablonami serwisów WWW
  • Konwersja struktury strony na kod PHP
  • Tworzenie czytnika RSS
  • Bonusy w postaci omówienia SOAP i WSDL
  • Pliki źródłowe i fragmenty skryptów, które wykorzystasz w kolejnych projektach
  • i wiele, wiele więcej!

Szczegółowy opis kursu wraz z przykładowymi lekcjami znajdziesz na stronie http://www.eduweb.pl/kursy/php/php-techniki-pracy.html

Jak wspomniałem, jest to drugi kurs wchodzący w skład kompendium PHP. W trzeciej części, która w przyszłości ukaże się na eduweb.pl, dowiesz się jak napisać kompletny system CMS obsługujący oskryptowaną witrynę. Jednak zanim ten materiał się ukaże, opublikujemy jeszcze inne ciekawe kursy, między innymi HTML5 i CSS3 oraz jQuery i Joomla!

Zatem jeszcze raz zapraszam na  http://www.eduweb.pl/kursy/php/php-techniki-pracy.html

Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

Nasz Manifest

Nowości

2020 na eduweb – podsumowanie roku

Nowości

5 funkcji, dla których warto przesiąść się na aplikacje Affinity!

Nowości

Lekcje online – wskazówki dla nauczycieli

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności