Nowości

Kurs Pozycjonowania i Optymalizacji – Premiera już 25.01

Miliony internautów miliardy razy dziennie mówią wyszukiwarce, czego potrzebują. Promocja w wyszukiwarkach stała się jednym z najważniejszych czynników powodzenia naszych firm. Dodatkowo, obserwujemy obecnie…

Miliony internautów miliardy razy dziennie mówią wyszukiwarce, czego potrzebują. Promocja w wyszukiwarkach stała się jednym z najważniejszych czynników powodzenia naszych firm. Dodatkowo, obserwujemy obecnie rewolucyjne zmiany w algorytmach wyszukiwarek (np. spersonalizowane wyszukiwanie Google). Co zrobić, aby wśród setek innych rezultatów wyszukiwarki nasza witryna znalazła się jak najwyżej?

Na to pytanie postaram się odpowiedzieć w najnowszym kursie Pozycjonowania i Optymalizacji Stron WWW, który już w poniedziałek ukaże się na eduweb.pl. Jako że rola promocji witryny w sieci odgrywa obecnie kluczową rolę w powodzeniu naszego przedsięwzięcia, jest to pierwszy z kilku kursów poświęconych tej tematyce, które ukażą się na eduweb.pl. Stanowi on kompendium tworzenia wyszukiwalnych serwisów WWW, które zostaną uwzględnione na wysokich pozycjach wyników organicznych wyszukiwarek.

Chcesz wiedzieć, czego pragną wyszukiwarki? Kurs przygotowałem tak, aby był on zrozumiały zarówno dla osób zupełnie początkujących, jak i dla tych, które mają doświadczenie w tworzeniu serwisów WWW. Poznasz dzięki niemu najlepsze praktyki w zakresie przygotowywania wyszukiwalnej treści, najważniejszych czynników, które wyszukiwarki biorą pod uwagę podczas tworzenia rankingu stron wyświetlanych pod dane zapytanie. Dowiesz się także, jak działają mechanizmy wyszukiwarek a także jak myślą użytkownicy.

W kursie wyjaśniam wszystkie najważniejsze kwestie związane z konstrukcją kodu XHTML i CSS, który jest przyjazny dla wyszukiwarek oraz pokazuję Ci skuteczne narzędzia, będące nieocenionym źródłem informacji o rynku oraz konkurencji. Szczegółowo omawiam także proces analizy i doboru słów kluczowych, który jest najważniejszym elementem naszej strategii pozycjonowania. Dowiesz się także jak skutecznie zgłaszać witrynę do katalogów oraz wyszukiwarek a także co kryje się pod pojęciami SEO, SEM, SWL, Precel czy Zaplecze.

Kurs jest pozycją obowiązkową dla każdej osoby, która wykorzystuje internet w swojej codziennej pracy, czy to projektując strony internetowe, czy zajmując się witryną swojej firmy. Starałem się zaprezentować Wam esencję mojej wiedzy na ten temat, zarówno płynącej z doświadczenia, jak i z analizy aktualnych trendów w pozycjonowaniu, między innymi związanych z rewolucyjnymi zmianami algorytmów w 2010 roku!

Do usłyszenia już wkrótce!
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Marketing i Biznes

Angażujące posty na Facebooku dla Twojego biznesu

Nowości

Już wkrótce – premiera Kursu Google Tag Manager!

Nowości

Ruszają bezpłatne szkolenia online! Miesiąc E-Biznesu na eduweb.pl

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności