Nowości

Kurs Prawo dla Freelancerów – już dostępny!

Witajcie, Mam przyjemność poinformować o premierze najnowszego kursu na eduweb.pl – tym razem jest to wyjątkowy i unikatowy materiał, poświęcony prawnym aspektom pracy człowieka…

Witajcie,

Mam przyjemność poinformować o premierze najnowszego kursu na eduweb.pl – tym razem jest to wyjątkowy i unikatowy materiał, poświęcony prawnym aspektom pracy człowieka kreatywnego – freelancera. Mowa tu o kursie:

Prawo dla Freelancerów – Umowy i Prawo Autorskie w Praktyce!

Jesteś Grafikiem, Freelancerem, tworzysz strony WWW na zlecenie? Nie mogłeś lepiej trafić – w trakcie kursu poznasz najbardziej praktyczne aspekty prawnych działań kreatywnych. Porozmawiamy o najczęściej spotykanych typach umów dla freelancera oraz o najważniejszych, praktycznych zagadnieniach prawa autorskiego. W kursie znajdziesz ponadto praktyczne przykłady zapisów umownych dzięki którym będziesz w stanie rozpoznać zapisy dla Ciebie niekorzystne.

prawoscreen1

W trakcie kuru dowiesz się między innymi:

  • W jaki sposób najskuteczniej zabezpieczyć swoje interesy
  • Jakich zapisów umownych powinno się unikać w umowach
  • W jaki sposób prawidłowo przenieść prawa autorskie lub udzielić licencji
  • Co zrobić, aby zapewnić sobie otrzymanie wynagrodzenia na czas
  • Jak zachować się w sytuacji, w której ktoś wykorzystuje Twoją twórczość
  • Jak prowadzić własną działalność jako Freelancer
  • Z jakich zasobów można legalnie korzystać
  • I wiele, wiele więcej!

Dokładny opis zawartości oraz darmowe Wprowadzenie znajdziesz pod linkiem:

http://eduweb.pl/kursy/prawo/umowy-prawo-autorskie-dla-freelancerow.html

Kurs przygotowany został z myślą o wszystkich projektantach, Grafikach, Programistach, Freelancerach, Twórcach stron WWW – czyli wszystkich pracujących na zlecenie lub rozpoczynających własną działalność gospodarczą, bądź zastanawiających się nad rozpoczęciem takiej działalności. Jest to niezbędny elementarz każdego, kto chce właściwie zabezpieczyć swoje interesy, mieć pewność że korzysta z legalnych zasobów, oraz że uzyska wynagrodzenie na czas. Ta wiedza przyda się każdemu kto chce bezpiecznie funkcjonować w obrocie gospodarczym.

prawoscreen3

Materiał powstał we współpracy z portalem Lookreatywni.pl, a w źródłach dołączonych do kursu znajdziecie również bonus – obszerny e-book w którym znajdziesz przejrzyste odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w zakresie prawa autorskiego oraz umów dla Freelancerów. Dodatkowo, przygotowaliśmy także dla Ciebie czytelne wzory umów, skonstruowane w oparciu o przykłady szczegółowo omawiane w kursie – w związku z czym będziesz doskonale wiedział, jak zabezpieczyć swoje interesy!

Pozostaje mi już jedynie zaprosić do zapoznania się z zawartością na własną rękę – jestem pewien, że każdy wyciągnie z przygotowanych lekcji mnóstwo wartościowej wiedzy, a inwestycja zwróci się bardzo szybko!

Aleksander Martyniak

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Nowości

[PREMIERA] Kurs Wydajna Praca Freelancera – Narzędzia i Skuteczne Techniki już dostępny!

Nowości

Getting Things Done – w pracy freelancera

Jesteś freelancerem albo dopiero myślisz o przejściu na freelance z etatu? Wiele osób, które zaczynają pracę na własny rachunek, często stoi przed powszechnymi kłopotami z odpowiednią organizacją…

Nowości

Kurs Wydajna Praca Freelancera już wkrótce!

Witaj, Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Wydajna Praca Freelancera - Narzędzia i Skuteczne Techniki. Ten kurs pomoże Ci lepiej zorganizować czas pracy, co…

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności