Nowości

Kurs Principle – Projektowanie Interakcji już dostępny!

Witaj, Trwa Lato z UX na eduweb.pl, a ja mam przyjemność zaprosić Cię na premierę kolejnego kursu – Principle – Projektowanie Interakcji, który od dziś jest dostępny na: https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/principle-projektowanie-interakcji.html Projektowanie interaktywnych…

Witaj,

Trwa Lato z UX na eduweb.pl, a ja mam przyjemność zaprosić Cię na premierę kolejnego kursu – Principle – Projektowanie Interakcji, który od dziś jest dostępny na:

https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/principle-projektowanie-interakcji.html

Projektowanie interaktywnych prototypów staje się standardem w tworzeniu UI/UX. Mikrointerakcje i animacje pozwolą Ci precyzyjnie zaprezentować swój pomysł na nowoczesny interfejs, a w opanowaniu tej umiejętności pomoże Ci najnowszy Kurs Projektowania w Principle.

Zaprezentujemy Ci techniki pracy w tej ciekawej aplikacji, a także wspólnie przygotujemy działający prototyp aplikacji Home App, którą zaprojektowaliśmy już w poprzednim Kursie Sketch. Stworzymy do niej ciekawe przejścia ekranów i mikrointerakcje, aby odwzorować rzeczywiste działanie aplikacji, przy okazji odkrywając szerokie możliwości programu.

Podczas pracy w Principle wykorzystamy dwa modele animacji, które pozwolą nam na tworzenie mikrointerakcji, gdzie jedna animacja jest zależna od drugiej. Dowiesz się też jak przygotować animowane GIFy i pokażemy Ci jak wykorzystać współpracę z aplikacją Sketch przy tworzeniu danego projektu.

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:

  • Mikrointerakcje w UI
  • Prezentacja na Behance
  • Interfejs i narzędzia Principle
  • Eksport GIFów
  • Praca ze Sketch i Principle
  • Onboarding użytkowników
  • Praktyczne projekty
  • I wiele więcej!

Kurs został przygotowany z myślą o wszystkich UI/UX Designerach, którzy chcą wzbogacić swoje umiejętności o tworzenie efektownych, interaktywnych prototypów. Będzie odpowiedni na każdym poziomie zaawansowania i pozwoli Ci zdobyć umiejętności niezwykle cenione w kreatywnej pracy Projektanta!

Trwa Lato z UX/UI  na eduweb.pl!

Jeśli jesteś UX/UI Designerem i chcesz przejść na wyższy poziom wtajemniczenia w projektowaniu – weź udział w wydarzeniu Lato z UX/UI by być na bieżąco ze wszystkimi premierami i ciekawymi artykułami na temat UX.  Zapisz się pod adresem: http://latozux.eduweb.pl

Szczegółowy opis Kursu Principle i darmowe lekcje znajdziecie na stronie:

https://eduweb.pl/kursy/uzytecznosc/principle-projektowanie-interakcji.html

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z kursem!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Grafika i Interfejsy

Już wkrótce – Kurs UX – w Praktyce!

Zasoby

Sketch x Warsaw #3

Nowości

[PREMIERA] Pakiet kursów InVision już na eduweb.pl!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności