Nowości

Kurs Principle – Projektowanie Interakcji już wkrótce!

Witaj, Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Principle – Projektowanie Interakcji w ramach Lata z UX na eduweb.pl. Jeśli chcesz opanować umiejętność projektowania interaktywnych…

Witaj,

Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Principle – Projektowanie Interakcji w ramach Lata z UX na eduweb.pl.

Jeśli chcesz opanować umiejętność projektowania interaktywnych prototypów – w kursie dowiesz się wszystkiego o tworzeniu interakcji i animacji! Wykorzystamy jedną z najlepszych aplikacji na rynku – Principle. Poznasz techniki pracy z nią, a także pokażemy Ci na praktycznych przykładach jak możesz stworzyć działający prototyp aplikacji Home App. Przygotujemy do tego ciekawe przejścia ekranów i mikrointerakcje, aby odwzorować rzeczywiste działanie aplikacji.  W następnej części Kursu stworzymy wspólnie efektowną prezentację na potrzeby serwisu Behance, animowane GIFy z pomocą Photoshopa… i wiele więcej!

Kurs został przygotowany z myślą o wszystkich UI/UX Designerach, którzy chcą wzbogacić swoje umiejętności o tworzenie efektownych, interaktywnych prototypów. Będzie odpowiedni na każdym poziomie zaawansowania i pozwoli Ci zdobyć umiejętności niezwykle cenione w kreatywnej pracy Projektanta.

Lato z UX/UI
Na eduweb.pl trwa Lato z UX/UI. Podczas wydarzenia premiery mają kursy projektowania UI w Sketch, Figma czy Adobe Experience Design (XD), jak również prototypowania i tworzenia animacji oraz mikrointerakcji, między innymi w Principle czy Flinto.

Jeśli jesteś UX/UI Designerem i chcesz przejść na wyższy poziom wtajemniczenia w projektowaniu – weź udział w wydarzeniu i bądź na bieżąco ze wszystkimi premierami i ciekawymi artykułami na temat UX! Zapisz się pod adresem: http://latozux.eduweb.pl/

A tymczasem do usłyszenia już w najbliższy poniedziałek – 3 lipca!

 

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Grafika i Interfejsy

Już wkrótce – Kurs UX – w Praktyce!

Zasoby

Sketch x Warsaw #3

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności