Nowości

Już wkrótce kurs Projektowanie Graficzne – Tworzenie Opakowań!

Witajcie! Po raz kolejny mam ogromną przyjemność zapowiedzieć nachodzącą wielkimi krokami  premierę na Eduweb. Tym razem będzie to obszerny kurs dotyczący technik kreatywnego projektowania…

Witajcie!

Po raz kolejny mam ogromną przyjemność zapowiedzieć nachodzącą wielkimi krokami  premierę na Eduweb. Tym razem będzie to obszerny kurs dotyczący technik kreatywnego projektowania opakowań. Jest to materiał, w którym zebrałem najciekawsze techniki projektowania nadruków bazując na moim kilkuletnim doświadczeniu w pracy nad nadrukami opakowań.

packagong

Kurs podzielony został na kilka rozdziałów. Zaczniemy od kilku lekcji teoretycznych, gdzie wymienimy różne rodzaje opakowań, poznamy kilka technik druku wykorzystywanych w branży opakowaniowej, a także dowiemy się o elementach i informacjach, które wg obowiązującego prawa muszą znaleźć się na opakowaniach głównie dla art. spożywczych.

Następie przejdziemy do pracy koncepcyjnej i podobnie jak w kursie”Projektowanie graficzne od podstaw” będziemy pracować z Briefem kreatywnym. Stworzymy dizajn opakowania w taki sposób, aby opakowanie trafiało do konkretnej grupy docelowej. W całym kursie stworzymy 6 różnych projektów, począwszy od nadruków na foliach, poprzez etykiety, a na puszkach aluminiowych skończywszy. Za każdym razem będziemy pracować z briefem i zastanowimy się nad koncepcją wzoru, dzięki czemu spod Twoich rąk wyjdą opakowania, które będą wyróżniały się na półkach sklepowych i będą również przyciągały potencjalnego konsumenta.

2

Jest to kolejny kurs od Eduweb, w którym nie skupiamy się wyłącznie na pracy narzędziowej, aby zrozumieć działanie aplikacji do grafiki. Podczas pracy będziemy dbali o zachowanie zasad estetyki, odpowiedniego dobrania kolorów, typografii i kształtów, abyś mógł również nauczyć się projektować wyjątkowe, wysokiej klasy kompozycje.

doypack

Będziemy przygotowywać warstwy, do uszlachetniania, będziemy pracować z fotografią produktów, ale wykonamy również projekty opakować bez użycia zdjęć, opierając się głównie na wyjątkowej typografii, która za każdym razem będzie dopasowana do charakteru projektu i grupy docelowych odbiorców.

whiskey

Dla mnie osobiście jest to wyjątkowy materiał, ponieważ przez kilka lat pracowałem przy realizacji projektów graficznych opakowań dla branży FMCG. Zdobyte doświadczenie pozwoliło mi zebrać masę ciekawych technik i rozwiązań, które z przyjemnością zaprezentowałem w tym kursie.

Zapraszam Was bardzo serdecznie na zbliżającą się premierę kursu projektowania opakowań, która odbędzie się już w najbliższy poniedziałek – 20 czerwca!

Do usłyszenia!

Michał Wedlechowicz

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności