Fotografia i Photoshop

Kurs "Projektowanie graficzne od podstaw" już wkrótce!

Witajcie. Mam ogromną przyjemność poinformować Was o zbliżającej się premierze kursu Podstaw projektowania graficznego. Jest to kurs, w którym nie tylko będziecie pracować z…

Witajcie. Mam ogromną przyjemność poinformować Was o zbliżającej się premierze kursu Podstaw projektowania graficznego. Jest to kurs, w którym nie tylko będziecie pracować z ulubionymi aplikacjami graficznymi, ale i poznacie szereg zagadnień teoretycznych i praktycznych, omawiających zasady dobrego dizajnu i estetycznej kompozycji. Kurs ukaże się na eduweb.pl już w kolejny poniedziałek, 16.05.2016.
projektowanie_od_podstaw
Kurs został podzielony na kilka rozdziałów tematycznych, a pierwszy z nich omawia zasady estetycznej grafiki w teorii, tak, aby przygotować solidny fundament pod wyzwanie jakie stawia przed nami praktyczny projekt do zrealizowania. Dlatego w następnych rozdziałach kursu będziemy pracować z briefem i nauczymy się spełniać oczekiwania zleceniodawcy poprzez łączenie skojarzeń, pracę z kształtami i wstępną koncepcją projektu.
grafika
Projekt z jakim będziemy pracować to wymagające zadanie stworzenia okładki książki w taki sposób, aby nawiązywała to fabuły lekko zarysowanej w informacjach podanych przez klienta. Twoim zadaniem będzie szukanie bezpośrednich skojarzeń i próba połączenia ich za pomocą kształtów, zdjęć i symboliki w taki sposób, aby otrzymać trafną i skuteczną kompozycję, zgodną z oczekiwaniami zleceniodawcy.
szkic
Kurs projektowania graficznego od podstaw, który ukaże się już niebawem jest skierowany dla osób, które chcą rozpocząć pracę z grafiką, oraz dla tych z Was, którzy chcieliby wzbogacić swój warsztat o wiadomości dotyczące zasad estetycznego projektowania wysokiej jakości kompozycji. Osoby, które nie zajmują się na codzień projektowaniem grafiki, ale chcą na przykład stworzyć projekty na potrzeby własnej firmy i mieć przy tym pewność że będą to dobrze skrojone realizacje, również odnajdą się w tym kursie. Ostatnie rozdziału kursu zawierają szereg lekcji, w których będziemy realizować projekt za pomocą podstawowych narzędzi Photoshopa, InDesigna i Illustratora, które będą omawiane krok po kroku. Więc jeśli wcześniej nie pracowaliście z aplikacjami od Adobe, ten kurs jest najlepszym rozwiązaniem na start.
Illustrator
W naszej ocenie jest to wyjątkowy kurs, ponieważ nie opiera się wyłącznie na pracy narzędziowej i nauki oprogramowania graficznego. Otrzymujecie dodatkowo szereg zagadnień, które pomogą Wam w kreowaniu wyczucia estetyki i dobrego smaku w grafice. Będziecie pracować z symetrią, linią, poznacie znaczenie koloru, nauczycie się łączyć skojarzenia, tworzyć harmonię i spójność oraz wiele, wiele więcej.
Zatem nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do zbliżającej się wielkimi krokami premiery kursu Podstaw projektowania graficznego 🙂
Do usłyszenia!
Michał Wedlechowicz

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Grafika i Interfejsy

Affinity Publisher – czy Adobe będzie miało konkurencję?

Grafika i Interfejsy

Sub Brushes w Affinity Photo – tutorial

Z każdą nową aktualizacją aplikacje Affinity przedstawia swoje nowe narzędzia. Nie inaczej jest z updatem 1.7.1, gdzie w Affinity Photo mamy między innymi możliwość tworzenia kombinowanych pędzli…

Nowości

Już wkrótce – InDesign od Podstaw!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności