Nowości

Kurs Projektowanie UI w Sketch już w najbliższy poniedziałek!

Witaj, Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Projektowanie UI w Sketch w ramach Lata z UX/UI na eduweb.pl. Sketch to aplikacja…

Witaj,

Już w najbliższy poniedziałek zapraszam Cię na premierę Kursu Projektowanie UI w Sketch w ramach Lata z UX/UI na eduweb.pl.

Sketch to aplikacja dostępna wyłącznie na platformę Mac OS, dlatego jeśli jesteś posiadaczem Mac’a – powinieneś koniecznie poznać możliwości tego wielofunkcyjnego programu i wykorzystać potencjał, jaki w nim drzemie. Sketch pokaże Ci zupełnie inne podejścia do projektowania nowoczesnych interfejsów użytkownika. Przekonasz się, że praca z grafiką i projektowanie interfejsów stały się jeszcze szybsze i przyjemniejsze, niż wcześniej!

Na rynku istnieje wiele aplikacji graficznych, takich jak popularny Photoshop czy Illustrator, a mimo to – Sketch zyskuje coraz większą przewagę nad tymi znanymi narzędziami. Głównym powodem jest zwiększenie wydajności pracy przy jego stosowaniu. Sam autor Kursu – Grzegorz Róg – twierdzi, że już od ponad roku wszystkie interfejsy projektuje właśnie w tym programie. Ciężko chyba szukać lepszej rekomendacji!

Kurs podzielony jest na dwie części. W pierwszej przekażemy Ci skondensowaną wiedzę w pigułce, poznasz setki przydatnych technik i skrótów klawiaturowych oraz trików. W drugiej części z kolei postawiliśmy na samą praktykę  – koncentrujemy się na wykorzystaniu poznanych w teorii technik do zaprojektowania kilku ekranów aplikacji inteligentnego domu. Dopiero obejrzenie obu części gwarantuje efekt w postaci przyswojenia potrzebnej wiedzy z aplikacji, a także tego, jak tę wiedzę przełożyć na codzienną pracę z projektami.

Dlaczego Sketch?

Przede wszystkim jest narzędziem, którego może (i powinien) nauczyć się każdy użytkownik Mac’a ceniący szybką, wydajną pracę i udoskonalone technologie. Pełny potencjał tego fantastycznego programu tkwi głębiej, a kolejne odkrywane techniki sprawią, że przeżyjesz wiele – 'a więc to tak można!’ – momentów. Zdecydowanie jest to materiał, który zadowoli nawet osoby bardziej zaawansowane w projektowaniu UI, a także tych z Was, którzy już od jakiegoś czasu korzystają ze Sketch’a.

Już wkrótce Lato z UX/UI  na eduweb.pl!

Jeśli jesteś UX/UI Designerem i chcesz przejść na wyższy poziom wtajemniczenia – weź udział w wydarzeniu Lato z UX/UI i bądź na bieżąco ze wszystkimi premierami i ciekawymi artykułami na temat UX.  Zapisz się pod adresem:  https://www.facebook.com/events/1875237046135278/

Do usłyszenia już w najbliższy poniedziałek – 26 czerwca!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Grafika i Interfejsy

Sub Brushes w Affinity Photo – tutorial

Z każdą nową aktualizacją aplikacje Affinity przedstawia swoje nowe narzędzia. Nie inaczej jest z updatem 1.7.1, gdzie w Affinity Photo mamy między innymi możliwość tworzenia kombinowanych pędzli…

Grafika i Interfejsy

Już wkrótce – Kurs UX – w Praktyce!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności