Nowości

Kurs Responsive Design – Premiera już w poniedziałek!

Witajcie, Mam kolejną porcję dobrych wiadomości – już w najbliższy poniedziałek, 3.09 na eduweb.pl premiera jednego z najbardziej wyczekiwanych kursów eduweb.pl w tym roku.…

Witajcie,

Mam kolejną porcję dobrych wiadomości – już w najbliższy poniedziałek, 3.09 na eduweb.pl premiera jednego z najbardziej wyczekiwanych kursów eduweb.pl w tym roku. Oddamy do Waszej dyspozycji niemal 8-godzinny materiał wideo w całości poświęcony projektowaniu stron WWW na wiele urządzeń i rozdzielczości. Będzie to kurs Elastyczne Strony WWW, w którym znajdziecie szereg praktycznych porad dotyczących projektowania witryn, które dobrze prezentują się na urządzeniach mobilnych jak telefony czy tablety.

Obecnie wyzwaniem, które stoi przed każdą osobą zajmującą się projektowaniem stron WWW jest tworzenie witryn, które dobrze prezentują się na wielu rodzielczościach oraz urządzeniach. W przeciągu 2-3 lat, większość firm będzie posiadało wersję mobilną swoich witryn. Jest to z jednej strony ciekawa perspektywa rynkowa, z drugiej konieczność, do której musimy już teraz dostosowywać swoje projekty. Na rynku istnieje szereg rozwiązań i technik, które ułatwiają projektowanie takich elastycznych witryn. W kursie Elastyczne Strony WWW omawiamy szczegółowo zagadnienia związane z:

  • Responsive Web Design
  • Wykorzystaniem HTML5
  • Technologią CSS3 Media Queries
  • Ciekawymi technikami JavaScript
  • Tworzeniem elastycznych obrazków
  • i wiele więcej!

W kursie od podstaw zaprojektujemy w pełni responsywną stronę, zaczynając od obszernej części poświęconej na projektowanie w Photoshop oraz najlepsze praktyki pod kątem tworzenia layoutu na różne platformy, następnie przez szereg praktycznych lekcji udzielę Ci wielu wskazówek dotyczących kodowania takiej witryny z wykorzystaniem HTML, CSS i JS. Na zaostrzenie apetytu, zapraszam do obejrzenia jednej z lekcji kursu o Tworzeniu Przycisków z CSS3:

Do usłyszenia już w poniedziałek!

Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Marketing i Biznes

10 portali dla designerów – cz. II

Darmowe

10 portali dla designerów – część I

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności