Fotografia i Photoshop

Kurs Responsive Web Design już dostępny!

Moi Drodzy, Mam przyjemność poinformować o kolejnej premierze na eduweb.pl. Tym razem oddajemy do Waszej dyspozycji nowy kurs będący kompilacją najlepszych Warsztatów Eduweb Live oraz dodatkowych,…

ART

Moi Drodzy,

Mam przyjemność poinformować o kolejnej premierze na eduweb.pl. Tym razem oddajemy do Waszej dyspozycji nowy kurs będący kompilacją najlepszych Warsztatów Eduweb Live oraz dodatkowych, unikalnych materiałów:

Skuteczne Techniki Responsive Web Design

Obecnie, kiedy już niemal 10% ruchu w sieci pochodzi z urządzeń przenośnych i trend ten niezwykle szybko rośnie – Responsive Web Design przestał być modnym dodatkiem, a stał się obowiązkowym elementem pracy każdej osoby zajmującej się projektowaniem stron WWW. W kursie koncentrujemy się na skutecznych, praktycznych technikach RWD od strony front-endu. Będziemy pracować z HTML5, CSS3, JavaScript i jQuery aby osiągnąć optymalne efekty w naszych serwisach.

W kursie, na przestrzeni niemal 10 godzin wideo tutoriali dowiesz się między innymi jak przygotować i zoptymalizować grafikę na potrzeby nowoczesnych wyświetlaczy, poznasz szereg przydatnych bibliotek JavaScript oraz pluginów jQuery, które pozwolą na wygodną obsługę dotyku, implementację wzorców nawigacji, skalowalne tabele i wiele więcej. Poznasz sztuczki przy tworzeniu fluid layoutu, skalowalnego slidera z CSS3, menu oraz osadzania video w HTML5. Dowiesz się także jak będzie wyglądała przyszłość CSS Layout z wykorzystaniem technik jak flex-box czy grid layout.

Kurs kierujemy do osób, które znają dobrze HTML i CSS oraz przynajmniej podstawy JavaScript i jQuery i chcą poznać szereg praktycznych rozwiązań wspomagających tworzenie responsywnych serwisów.

Zobacz wprowadzenie do kursu:

Więcej informacji znajdziesz na stronie http://www.eduweb.pl/kursy/webdevelopment/responsive-web-design.html

Serdecznie pozdrawiam,
Grzegorz Róg

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Darmowe

10 portali dla designerów – część I

Zasoby

Sketch x Warsaw #3

Nowości

Kurs InVision i Craft już wkrótce!

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności