Nowości

Kurs Rysunku od Podstaw już dostępny! Concept Art Week na eduweb.pl

Witajcie, Miło mi poinformować, że zaczynamy Concept Art Week na eduweb.pl! Będzie to tydzień poświęcony nauce rysunku i Concept Artu, podczas którego poznasz tajniki powstawania…

Witajcie,

Miło mi poinformować, że zaczynamy Concept Art Week na eduweb.pl!

Będzie to tydzień poświęcony nauce rysunku i Concept Artu, podczas którego poznasz tajniki powstawania zachwycających projektów koncepcyjnych i zrealizujesz swoje pomysły. Czeka Cię mnóstwo praktycznych materiałów i solidna dawka wiedzy. Sprawdź czego się nauczysz:

20.02 – Kurs Rysunku od Podstaw
22.02 – Darmowy Warsztat Online – Wprowadzenie do Concept Artu
27.02 – Kurs Concept Art – Digital Painting
01.03 – Darmowy Warsztat Online – Concept Art – Steampunk

Dziś mam przyjemność zaprosić Was na premierę Kursu Rysunku od Podstaw, który jest już dostępny na:
http://eduweb.pl/kursy/grafika/rysunek-od-podstaw.html

Każdy zapierający dech w piersiach projekt graficzny zaczyna się od czystej kartki papieru i prostego szkicu. Następnie jest on rozwijany i modyfikowany na wiele różnych sposobów, co w efekcie finalnym powoduje u odbiorców zachwyt czy gęsią skórkę. Myślisz, że rysowanie nie jest dla Ciebie i nigdy nie dojdziesz do poziomu profesjonalisty? Nic bardziej mylnego! Talent w tym przypadku na pewno się przydaje, ale absolutnie nie jest konieczny. Rysowanie jest umiejętnością, której każdy może się nauczyć!

Naukę rysunku możesz zacząć już teraz, a w kursie pokażemy Ci podstawowe techniki, które pozwolą Ci narysować w zasadzie dowolną rzecz jaka przyjdzie Ci do głowy. Dowiesz się, jak poprawnie używać poszczególnych narzędzi, a także przeprowadzimy Cię przez sposoby radzenia sobie z najważniejszymi zagadnieniami, pokazując serię krótkich ćwiczeń praktycznych popartych sporą dawką wiedzy teoretycznej.

Jeśli chciałbyś w przyszłości zostać profesjonalnym ilustratorem lub koncept artystą, pamiętaj, że zanim opanujesz sztukę Digital Paintingu, na początku musisz nauczyć się rysować analogowo i z czasem wyrobić swój unikalny styl. W kursie dowiesz się więcej o budowaniu brył, światłocieniu, a także wspólnie stworzymy kilka ciekawych rysunków z wyobraźni i z natury. Pokażemy Ci też jak ustrzec się przed częstymi błędami początkujących.

Sprawdź co znajdziesz w Kursie:

  • Rysowanie prostej martwej natury
  • Projektowanie Trolla
  • Projektowanie topora z wyobraźni
  • Technikę ołówka i białej kredki
  • Technikę ProMarkerów
  • Technikę rysowania kredkami
  • Naukę obserwacji przestrzeni
  • Budowanie brył
  • Rysowanie portretu ze zdjęcia

Kurs został przygotowany z myślą o wszystkich osobach, które chcą zacząć uczyć się rysunku, nie miały styczności z tą sztuką lub zapomniały już o podstawach. Kurs ten da Ci solidną podstawę pod dalszą naukę, a jeśli przeznaczysz odpowiednio dużo godzin na ćwiczenia ręki i warsztatu, będziesz w stanie tworzyć prace, z których będziesz dumny!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z kursem!

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ:

Powiązane artykuły

Zasoby

Jak się uczycie? Back to School – podsumowanie akcji

Programowanie i WWW

eduweb na ngPoland!

Nowości

Black Friday 2018 – najlepsze promocje

Pozostań na bieżąco!

Już nigdy nie przegapisz ważnych informacji, promocji oraz nowych kursów. Zapisz się na newsletter już teraz!

Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności